11.07.2020 CUMARTESİ İZMİR

 

11.07.2020 CUMARTESİ İZMİR

MYSTERY FOCUS: Kuyumciyan ekürisinin safkanı ikidir ikincilik alıyor ama bugün kazanma amanı gelmiş gibi görünüyor. İstanbul'da hazırlanan safkanın Kocaeli ve İStanbul yarışlarından sonra geçtiği İzmir pistinde kendisine göre uygun rakipler yanında pisti yadırgamadığı taktirde kolay kazanacağını düşünüyorum..   

DEMİRŞAH: Bu safkan ilk yarışında aldığı gösterişli birincilik ile günün kalesi olmuş ama AHMET ALİ nin kazandığı yarış derecesi ve yarış içindeki güzel görüntüsü beni de yazın bu ayağı risk etmeyin diye bağırıp duruyor. Dileyen Demirşah Tek dileyen ikisinide yazsın..

BY AKDEMİR: Çimde koştuğu son yarışında oldukça etkili olan ve  yaptığı gereksiz yüksek tempo nedeniyle sonlarda tempo yitirip üçüncü olan bu safkan bu sefer yüksek tempo yapmak yerine idareli gidebilecek rakiplerle koşuyor. Büyük ihtimal HÜSNİ bu safkana önde eşlk edecek ama kısa mesafede ikili birbirlerini bitirmeden idareli kaçacakları için son metrelere de beraber girecekler. Ufak kuponumda bu ikiliyi değerlendirip geniş kupona diğer şanslıları da yazacağım.

HASKARACA: BİLDENHAN büyük favori,kaçacak... ROMEO rakibi önde gidecek... UMUTLU onları bırakmaz kesin önde gider... HASKARACA da son yarışlarında kaçan yoksa önde gidiyor ama onlara takılmaz bu üçlünün arkasında yatar bekler. Hatta MY SULTAN ve TOROSDAĞI nında gerisinde bekler, en geri virajı döner öndekilerin kapışıp birbirini bitirmesini bekler. Son 6 yarışının 5 tanesini birinci bitirmiş bu safkan kendini bir kademe daha geliştirip Açık yarışta iddialı olur ama mesafe kısa gelebilir. Kaçan BİLDENHAN arkasın ayatacak ROMEO ve bekleyen HASKARA yazıp geçelim.

KAYIOVASI: Sık ama iyi koştuğu yarışları ile dikkat çeken safkan çn Mehmet Kaya İzmir yaptı.  MY ROYAL SUN ve ANGELETTA önde güzel bir tempo koyup kaçarken kısa mesafede bariyer dibinde iyi bir yer yakalarsa sonlarda rakiplerini atlatıp kazanır. Bu atın pilotu Mehmet Kaya, hatta Mehmet cezalıyken Tolga Yıldız bindi yerini hiç bulamadı bariyer dibine girmek zorunda kaldı üçüncü oldu, son yarışında Artsman'e saldırdı boyunla kaybetti ikinci oldu. Hatırlarsanız o gün Karataş kazanmak için neler yaptı da son anda yarışı kurtardı. Sık koşması etkilemez ise bu safkan geçilmez.

WINTERS LOVE: 27 Haziran yarışında ilk defa dikkat çeken bir performans sergileyen bu safkan, hemen öne gelmek istediği yarışta son düzlüğe kadar kolay tempoda kaçıp dışına gelen rakipleri ile güzel mücadele vermiş ama en dıştan çok ciddi ataklar yapan rakibini hiç görmeden geçilmişti. Bugün kum piste geri dönen safkan bu pistte e iyi koşular yapabilecek yapıya sahip ve büyük favori çıkan iki tane ikincilik ile kalitesini gösteren BY THE TIME ile beraber kesinlikle kuponlarda olmalı. Üçüncü isim arayanlar ABANABEYİ unutmasın yazmaya çalışsın. .

-----------------------------

2.ALTILI
1.AYAK: 4.3
2.AYAK: 9.10.8.11.18.1
3.AYAK: 1.10.14.4.7.2
4.AYAK: 1.2.5
5.AYAK: 7-KAYI OVASI
6.AYAK: 16.3 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 

You have no rights to post comments

Son Tahminler