30.06.2020 SALI KOCAELİ

30.06.2020 SALI KOCAELİ

11 koşulu yarış gününde ilk altılı ikinci koşudan başlayacak. Birinci koşuda derece olarak önde çıkan TİVATLI bakalım ilk yarışındaki başarısını tekrarlayabilecekmi.

İlk altılıyı çok standart bir kurgu ile oynayıp ilk ayak kalabalık, ikinci ayak Ağabatur başa devamında favoriler, daha sonra yarıştaki dişi atlardan biri olmasına rağmen SMART DIAMOND tek, dördüncü ayak ise AHMETBEYLİ ile STEEL BROTHERS yazıp bir kurgu yaptım. 

Günün en zor yarışlarından biri kinci altılı ilk ayağa gelmiş. Önde rahatsız edecek  rakibi olmadığı için ekürilerden FORDTA TEK kolay tempoda gidecek. Biriyle kapışıp yıpranmaz, kendi temposu ile yarış içinde iyi bir yer tutar giderse sonunuda güzel getirip bugün kazanabilir. Eküriler çok cazip durumdalar bugün ikinci altılıya bayağı cazip bir başlangıç olabilir.

Yedinci koşuyu geçen İstanbul yarışında güçlü rakiplerle mücadele eden ve gayet iyi koşan AK DIAMOND ve ELFİDAM yazıp geçmeyi planlıyorum. Yer varsa bir at daha ekleyebilirseniz ÜNLÜOĞLU öneririm.

Sekizinci koşuda aradan sonra ilk katıldığı yarışında koşunun her yerinde gördüğümüz, tabela dışı kalmasına rağmen beğendiğimiz DEHABATUR koşuyor. CASNAR kötü at değil. İyi koşacaklardan biri KIZIL YAĞIZ var ve CATCH THE RHYTHM le CAHİDESULTAN'da olmazsa olmazlar.

İkinci altılı için en yüksek Agf ye sahip olan isim OĞUZŞAH burada koşuyor.  İzmir pistinde dördüncü kaldığı yarışında beğenilmiş olsa da bugün Kocaeli'de piste uyum sorunu yaşayıp yaşamayacağı belli değil, kendisini bayağı zorlayacak rakipler yanında koşuyor. Dört at ile geçtiğim bir koşu oldu.

Verdiği aradan sonra Bursa'da bir yarış gören Kocaeli pistinde gayet iyi hazırlıklar yapan ve  bugün için çok iyi haberlerini de aldığım LOKUMOĞLU için kazanmalı beklentisindeyim. Rakip SELDANINOĞLU belki ama onunda kazanma problemi var iyi koşup sonunu getiremiyor ben LOKUMOĞLU riskini alacağım.

Son koşuda her geçen gün üzerine koyan ve Şartlı koşularda iyi performanslar sergiledikten sonra bugün Maiden koşuda start alan BLACK POWER çok ön planda görünüyor.  Beşinci ayağaı güvenemeyenler bu safkanı tercih edebilirler. Geniş kuponlara altı isim çıkardım.

 

1.ALTILI 
1.AYAK: 13.2.11.10.5.4.8.9.12
2.AYAK: 3.5.1.2
3.AYAK: 12-SMART DIAMOND
4.AYAK:
2.1
5.AYAK:
11.12.2.5.1.3.4.7.8.9.10.15
6.AYAK:
5.1.11 

--------------------------------------

2.ALTILI GENİŞ KURGU

1.AYAK: 11.12.2.5.1.3.4.7.8.9.10.15
2.AYAK: 5.1.11 
3.AYAK: 6.4.7.5.11
4.AYAK: 2.1.8.4

5.AYAK:
5-LOKUMOĞLU / 12
6.AYAK:
3-BLACK POWER
 / 8.4.6.13.1

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 alisaribasak 30-06-2020 22:12
TESEKKURLER ABİM SAYENDE GUZEL BİR İKRAMİYE ALDIM
BEN TERS YAPIP SONA TEK BESINCI AYAK 2 AT YAZMIŞTIM

You have no rights to post comments