31.03.2020 SALI WILL ROGERS

 

ufukcakirlogo19

31.03.2020  SALI WILL ROGERS

Will Rogers bu akşam 3 tane 1600 metre 3 tane Kısa mesafeli yarışların olduğu bir program olmuş. Dünde yazmıştım seri isimlerin çıkıp bitirdiği bir hipodrom olarak görünüyor ve dıştan gelen favori ne kadar uğraşsa da çıkışta biraz geride kaldıysa sonlarda gelip kaçan rakibini atlatamıyor.

Kısa mesafeli yarışlarda sürprizleri arayıp, 1600 metre lik son ayakta geçen sene dört yarş tabela yapamamış ama bu seneye çok iyi başlayıp, koştuğu üç yarışta da ilk üçte yer alan, hatta son yarışını kazanırken kolay tempoda kaçıp kimseye yakalanmadan bitiren, tempo atı izlenimi vermiş ve bugün 1600 de çok dah aiyi koşacağına inandığım ANCONA tek yazdım. Bütün atlarla ilgili Derece ve idman durumlarını da inceleyerek aşağıdaki altılıları yarattım. Umarım çok ters bri isim gelip bizi yatırmaz.


UFAK ALTILI : 20 TL

1.AYAK: 4.1
2.AYAK: 2.6.1.3
3.AYAK: 1.5
4.AYAK: 6.7.3.2.1

5.AYAK: 3.7.6.4.2

6.AYAK: 2-ANCONATahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments