28.03.2020 CUMARTESİ GULFSTREAM PARK

ufukcakirlogo19

28.03.2020 CUMARTESİ GULFSTREAM PARK

Gulfstream Park yarışları için açılış ganyanları, ganyan oranlarındaki değişiklikler, bu hipodrom için yorum yapan yurt dışı tahminciler, eski yarışların incelenmesi ve derece sıralamaları incelenerek aşağıdaki altılı yaratılmıştır.

VEKOMA: Bugüne kadar koştuğu 5 yarışın 3 tanesini kazanan birinde üçüncü kalan safkan tabelaya giremediği tek yarış 4 Mayıs 2019 da koştuğu Grup 1 Kentuck Derby koşusuydu. Bu sene Palm Beach Downs hipodromunda yapmış olduğu işlerinde çok iyi dereceler çıkaran safkan 1000 metreyi 1.00 veya 1.01 yaptığı çalışmaları ile göz doldurdu. Kaliteli safkanın bugün kazanacağğını düşünüyorum.

MEAN MARY: Toplamda 5 yarış koşup 3 kere kazanan bu sene koştuğu tek yarışı kazanmış  olan safkanın günün alternatif teklerinden biri olabilir. Son yarışı 25 Ocakta Grup 3 koşu ve bu pistte o koşuyu kazanırken çıktığı gibi liderliği almış ve hiç yakalanmadan bitirmişti. Bugünde bunu yapmaya aday durumdadır..

2.ALTILILAR

UFAK:

1.AYAK: 11.9.3.5
2.AYAK: 2.6.3.9.1
3.AYAK: 8.5.7
4.AYAK: 8-VEKOMA

5.AYAK: 2.6.12.7

6.AYAK: 6
-MEAN MARY

BOL ŞANSLAR


Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments