14.02.2020 CUMA İZMİR

14.02.2020 CUMA İZMİR

Vasat İzmir programında sürprizler nerede olur diye kovalayacağız ama bakalım ne kadar beklediğimiz cazip atları getirtebileceğiz. Çok uzun yazmayacağım 100-200 veriyor uğraştığımıza değmiyor.

1.Ayak: Maiden yarışta son yarışını kaçınca ikinci bitiren GÖKTUĞ (5) koşuyor. Mehmet Kaya üçüncü kez safkana biniyor ve buda etki etmiş,  bugün mesafenin uzaması hiç dikkate alınmamış, yine son yarışlarındaki başarı tekrarlanacak gibi düşünülmüş çok oynanmış. Bence yarış daha çok ATANERHAN (2) ile ALİYAR (1) arasında gözüküyor. İlk ayak bence cazip bitecek o yüzden ÇAMLIYAYLA (3) ile KEMANKEŞ (7) devamında ekledim.

2.Ayak: GÜÇLÜKIZ (4) geçen seneki başarılı yarışlarından sonra bu sene ilk üçe giremedi ama idman pistine bakıyorum aynı formunu devam ettiriyor. 1600 metre Mesafe bu safkan için bence iyi olacak, çok kaçacak atta olmayacağı için ben önde veya öne çok yakın giderse şansı artacak. Bu yarış kaçak at olmayacağı için önde koşuyu kabul edenler daha şanslı olur HEYMARJA (3), GÜRSOYHAN (1), STRABON (8) ciddi rakip olurlar PARAMPARÇA (2) ve SILVER WOLF (6) bence bu isimlerden sonra şanslı gördüğüm isimler oldular .

3.Ayak: Şartlı 4 bir yarış ve Dişilere ait bir koşu ÖZerdinç ve Yücelir'in süratlendireceği koşuda bugün uygun rakipleri yakalayan ALPTUĞHAN (2) sondaki atakları ile gelip gruba hakim olup kazanacak grüşündeyim.

4.Ayak: EXTRAVAGANT (1) için seç getir rakipleri belirle desen ancak bu rakipleri seçer diye düşünüyorum. Kilo farkı var belki ama kalite ve form olarak rakipleri ezer geçer durumda. YAnına rakip yazmadım.

5.Ayak: Vasat yarışlar yapmış safkanlar ŞArtlı 3 koşuda bir araya gelmişler. Günün sürpriz olabilecek yarışlarından biri olarak görünüyor. HAELNUT (4) ve LADY YAĞMUR (6) benim kriterlerde öne çıkan isimler. Risk alıp bu ikiliye birde JINET (1) ekleyn geçin veya kapatın.

6.Ayak: Son ayak ZEKİOĞLUM (2) için çok iyi koşacak bilgisi geldi. Hatta ekürisi ile ikili bitiririz diyorlar ama ben geniş kuponda yanına  form durumunu beğendiğim, bugün iyi koşacak isimlerden biri olarak görünen ZORLUAT (7), RUAT (6) öncelikel ekledim dah asonra NİNOŞUNOĞLU (5) ve GÜNGÖRAĞA (3) yazdım.

UFAK ALTILI
1.AYAK: 5.2.1.3.7
2.AYAK: 4.3.1.8.2.6
3.AYAK: 2-ALPTUĞHAN
4.AYAK: 1-EXTRAVAGANT

5.AYAK: 4.6.1 

6.AYAK: 2.7.6.5.3

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments