08.02.2020 CUMARTESİ İSTANBUL

08.02.2020 CUMARTESİ İSTANBUL

KUABABA: Dr Fong yavrusu bu safkan İstanbul iç pistinde gerçekleştirdiği çalışmalarında gayet düzenli ve iyi dereceli işler çıkarıyor. Mister Baron'un Anneden kardeşi olan bu safkan Creed Boy ile de Ana Baba bir kardeş. Yarış içinde en ciddi rakibi görünen MERDOKAN'la birikte bekleme yapacaklardan biri olan bu isim Gökhan Gökçe biraz akıllı biner rakibinden önce yürümeyi becerirse kazanan isim olabilir. Bu ikiliye içe yatmadan düzgün bir sprint atarsa BABA ARON da katılabilir. Bu safkan son yarışında sırf içe kaymasından dolayı dördüncülükle yetinde bugün dıştan iyi bir yol bulursa kazanır. Ufak kuponlara bu üçlüyü önerirken geniş oyunlarda biraz daha sağlama alıp ilk ayağı kalabalık tuttum.

TORCULARIS: Geçen sene Ankara pistindeki başarılı yarışlarını hatırladığım TORCULARIS Haziran ayında İstanbul'da koştuğu sentetik yarışının ardından Ankara'ya dönüp Ekim ayına kadar düzenli çalışmış, daha sonra Ocak ayının ortasında İstanbul'da dön dolaş yaptığı yarışın ardından koştuğu 22 Ocak'ta ki Kısa Vade yarıştan dördüncülük çıkarmıştı. Devamında Kocaeli'ne gdip benimde çok güvendiğim koşuda at geçmeden en geri gelen safkanın o pisti sökemediğini düşünüyorum. Toruk Macto yavrusu safkan genel yapı olarak bu rakiplerden çok üstün görünmekte olup, Bakır ekürisine bugün birincilik getirebilecek yetenekte bir isimdir. Safkana bugün binen Gökhan Gökçe bugün bir arıza çıkarmaz ise kazanacak gözüyle bakıyorum. Ufak kuponlarda bu safkanı tek bırakırken geniş kuponda yanına ESKAYRA, BABAROS ve PLOVDIV eklemesi yaptım..

CANKURTBEY: Yarışın başından sonuna kadar çok süratli gideceğini ve 1400 metrede bir kaç ismin önde liderlik mücadelesi içinde birbirini yiyebileceğini düşünüyorum. Tabi bu düşüncelerimiz önde bir kaç ismin kaçmak isteyeceği öngörüsü üzerine kurulduğundan, yarışın sonlarında CANKURTBEY ile DALİCİM ikilisinin çok etkili ataklar yapacağını düşünüyorum. Ön grubun hemen arkasında yer tutacak BUDAKHAN ile ÖZPAR diğer şanslı isimler olarak görüyor bu koşuyu dört isimle geçiyorum. . .

RED TORNADO: Normalde bugün hem Ali hemde ben sevdiğimiz bir abimizn cenazesi için Bodrum'da olmalıydık ama maalesef o yarışı olduğundan ben işlerden dolayı gidemedik. Hava yağışlı zaman zaman etkili kar yağıyor ve bu pist koşulları son yarışında bir üst seviyedeki atar içinde altıncı kalan, ondan önce buradaki rakibi ŞPİLDAT ın hemen dibinde bitiren uygun kilolu RED TORNADO için büyük avantaj olur. Bu  koşuya birde HARPUT RÜZGARI eklersek burayı da rahat geçeriz düşüncesindeyim..

THE LAST LION: Bugün için REGAMOUR'un arkasında tutulan bu safkan hayatının ilk yarışında ikincilik aldıktan sonra uzun bir ara vermiş Aralık sonunda koştuğu yarışında büyük favori çıkmış ama nefes sorunu yaşamış üçüncü kalmıştı. Bugün Akın Sözen ile koşacak safkanın Kulaklık takısı ilavesi ile çok daha iyi koşabileceğini düşünüyorum. Sabah MY CHAMPION içinde çok iyi koşar bilgisi geldi ufak kupona onu da ekledim ve üç atla bu koşuyu geçmeyi hedefledim. Geniş kuponda sürpriz arayışı burada oldu bir üç at daha ilavesi yaptım..

GÖKÇE HATUN: Tam Ahmet Çelik'lik bir koşu ve virja kadar safkan önde yer alacak rakiplerin hemen arkasında uyun bir yerde belkide bariyer dibinde saklanarak geldikten sonra virajı döner dönmez liderliği alıp farkı açarak alacağı avansı yarış sonuna kadar koruyarak bu koşuyu kazanacak gibi görünüyor. Önde kaçanlar yeniden topralanana kadar, arkada bekleyenler sprinte kalkıp avans alan Gökçe Hatunu'u yakalayana kadar yarış bitmiş olur. Kapanış Ahmet Çelik'ten gelir..

UFAK ALTILIM    
1.AYAK: 6.7.1
2.AYAK: 8-TORCULARIS
3.AYAK: 5.6.4.9
4.AYAK:
6.2.7
5.AYAK:
11.9.7

6.AYAK:
 2-GÖKÇEHATUN

 GENİŞ ALTILIM    
1.AYAK: 6.7.1.5.4.9.8.11
2.AYAK: 8.4.14.3
3.AYAK: 5.6.4.9
4.AYAK: 6.2.7

5.AYAK:
11.9.7.1.3.10
6.AYAK:
2-GÖKÇEHATUN

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments