24.01.2020 CUMA İZMİR

24.01.2020 CUMA İZMİR

BIGDADAŞ: Son yarışında beni çok yanılttı. Uzun mesafeleri seven safkan iki tane kazandıktan sonra son yarışında Power King ve Pettit Blue arkası üçüncü kaldı. Yarışın başında 2 boy kadar oyalanıp starttan düzgün çıkamayan bu safkan arkasından hemen doldurdu öne geldi Power King'i sıkıştırdı ama kolay tempoda kaçan rakibi hiç bir yerde kesmeyerek kazanmayı bildi. O yarışta Mustafa Çiçek çok acele edip rakibini kaçırmak istememiş bu yüzden safkanda erken yıpranıp sonları güzel bitirememişti. Bugün ise yarışın başında eksik başlangıç yapmaz koşu içinde iyi bir yer tutar, önde rakibini kaçıracak diye panik yapmaz, bu kolay rakipleri çok rahat geçecektir.

HOVARDA: Yapısı itibarı ile mesafe uzadıkça çok koşacak olan bu safkan, bugün belki de kendisi için en uygun mesafeye,  1900 e çıkıyor. Safkan çok etkili olup birinciliği kovalayacak ama ATANERHAN gibi çok iyi orijinli bir rakibi var. Bu safkanında uzunda iyi gitmesi lazım ve  dördüncü koşusunda birinciliğin güçlü adaylarından biri olacak.

PRINCESS DI: Bursa'da hazırlanıp geldiği İzmir pistinde kzanmaya çok yakın görünen bu safkan Erendira ve Dont Hesitate önde birbirlerini yerken arkada kolay tempoda yarışı forse edip son metrelerde gerçekleştireceği güçlü atakları ile bugünde kazanan isim olacaktır. Safkanın İzmir pistinde koştuğu 28 koşudan 12 birincilik çıkardığı düşünüldüğünde bu piste uygunluğu ve bugünde devamlı binmeye başlayan Kadir Tokaçoğlu ile birinciliği alacağı söylenebilir. Geniş kuponda sürpriz olsun diye çok at yazdım ama dileyen bu safkanı da tek bırakabilir. Burası cazip gelirse altılı para yapar.

BİCEROĞLU: 50 kiloluk bu safkan son yarışında Kulaklık takısını çıkarıp Gözlük takmış ve çok kolay şekilde önlere sarkın kolay kazanmıştı. İdmanlarında bunu denediler çok olumlu sonuç alınca yarışta da yaptılar ve zar zor ite kaka öne sarkan at yarış içinde hemen kendini öne attı aksesuar değişikliğinden çok olumlu etkilendiğini gösterdi. Bu safkan için mesafe sorun olmaz bu mesafede çok iyi koşup kazanması gerekir. Bugün çok kilo düşen KARARLI ve iyi yarışlar yapan MANİLYA diğer ihtimaller.

UFAK ALTILI
1.AYAK: 5.6.4.3.2.7.1
2.AYAK: 1-BİGDADAŞ
3.AYAK: 4.1.2.3
4.AYAK:
4-PRINCESS DI
5.AYAK:
2.3.4.5
6.AYAK: 10-BİCEROĞLU

GENİŞ ALTILI
1.AYAK: 5.6.4.3.2.7.1
2.AYAK: 1-BİGDADAŞ
3.AYAK: 4.1.2.3
4.AYAK:
4.1.2.3.5.6
5.AYAK:
2.3.4.5
6.AYAK: 10.11.3 

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments