22.01.2020 ÇARŞAMBA BURSA

22.01.2020 ÇARŞAMBA BURSA

1.Ayak: Geçen sene Kasım ayında yarış hayatına başlayan BY YİĞİT (1) koştuğu üç yarışında da etkili oldu. Bursa da yaptığı çalışmalar çok göze batar cinsten değil işlerinde üstüne gidilmiyor ve devamlı üstünde olan Sinan Çetin galoplarında pek kendini bitirsin istemiyor. Sabah konuşuyorum arkadaşlarla "abi sağlıklı bir at ama çok geç sprinte kalkıyor sanki Maiden kazanmak için acelesi yok" diyorlar. Bu sefer Gözlük takısı yapmışlar, kağıt üstünde bakınca, ser rakipler yanındaki üçüncülüğü ile kazanır görüntüsü olsa da yarışta buna istekli olmak ayrı bir şey.  Ufak kuponda tek risk alıp tekte düşünülebilir ama geniş kuponda cazip başlangıç hedeflemek için rakipleri ile beraber yazmak lazım.

2.Ayak: Burada ben kimi dışarıda bırakırsam o kazanır. Öyle bir grup ki bugün kimin canı isterse o yarışa saldırır o kazanır diğerleri ne kadar şanslı olsalar da seyrederler gibi görünüyor. Aralık ayında yarış hayatı riskli duruma gelen ve tabela yapmasa bir daha koşmayacak durumdayken 6 yarıştır harika koşan KUĞU GÜZELİ (3) başa yazacağım ama ALLIYARİM (2), ELLİBEŞ (4), ISLAH (1), KOLAÇAN (10), EZİNE GELİNİ (5), GÖNÜL AVCISI (8) ve GANCANUR (7) ilaveside elimizden geldiğince yapalım.

3.Ayak: Kısa mesafeli bu yarışta İlkaan'ın yarım boy arkasınd abitirdiği yarışa göre 4 kilo aşağı koşacak olan OVA KARTALI (4) kazanacak durumda görünüyor. Dileyen bu safkanı tek yazsın dileyen son yarışını başla kaybeden süratli isim WHITE HART LANE (5) ve sabah çok iyi koşacak bilgisini aldığım 54 kiloluk EL PATRON (7) ilavesi yapsın.

4.Ayak: Geçen hafta İzmir'de Maiden yarışta çok sürprizken kazanır verdiğimiz BUZLUKIZIM (6) o yarışı az farkla kaybetti ama bugün Maiden gibi vasat bir gruba idmanlarını yağtığı Bursa pistinde katılıyor. Bu safkanın  bugün önde tempo vermesini bekliyorum ama rakiplerin performansları etkili olup yine birincilik gelmese de unutmayın 10 gün sonra koşacağı Maiden yarış var,  orasını kolay kazanır. Rakipler KUBALI (5) ve EMİRALİ (4) görünüyor yer kalırsa ATK ATİK (1) diyorum. .

5.Ayak: Bu Maiden koşuda DUNCAN (2) için çok iyi haberler geldi. Ekrem Beşerler adına yarış koşan safkan idmanlarında gayet iyi görünüyor, Selim ipek ie çalışıyor ve duyduğum kadarı ile bu sefer çok iddialı olacak. Üç yarıştır tabelası olmaması safkana puan çıkartmamış ama bugün kesinlikle ihmal edilmemeli. İkincilik serisine devam eden TARİHYAZAN (9), Kapalı Gözlük çıkarılan HASALTUN (4) öncelikli rakipler. ÇIMA ÇIMA (1) ile NALBANTKAYA (7) sonrak ihtimaller.

6.Ayak: Son yarışlarında çok farklılaşan ve bir türlü kazanamasa da çok kolay tempoda sona gelen AŞIKBEY (8) için bugün apranti tercihi değiştirildi, Bekir Mert Mırık bindirildi. 54 kiloluk Halid yavrusu uzun mesafelerde yaptığı güzel performansları bugün birincilik ile süsleyecek.  Son yarışında önde kolay kaçan rakibinin hemen arkasına sarkıp arka grubu kontrol eden Onur Yıldız öndeki Uzunbey'i geçicem sanmıştı ama at elinde patlamıştı. Bu sefer Mırık daha ciddi biner kazanmak için elinden geleni yapıp safkanı birinciliğe atar diye düşünüyorum.


GENİŞ ALTILI
1.AYAK: 1.2.7.8.4
2.AYAK: 3.2.4.1.10.5.8.7
3.AYAK: 4.5.7 
4.AYAK: 6.5.4.1 

5.AYAK:
2.9.4.1.7
6.AYAK: 8-AŞIKBEY

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 mehmet 22-01-2020 17:41
Abı bugünde sayende bulduk çok cok sağol

You have no rights to post comments