18.01.2020 CUMARTESİ İSTANBUL

18.01.2020 CUMARTESİ İSTANBUL

1.Ayak: CARROT (2) her yrış iyi ama sprinti atacak yeri zamanı ayarlayamıyan, öndeki tempoyu hesap edemeyen jokeyler ile son yarışlarında tabela içinde yer bulup kazanamıyor. Kendisi gibi sprint atacak rakiplerinden bir adım önde yürürse şansı yüksek olacak bu safkana en ciddi rakipler yine bekleyenler olacak ALYWINS (7) ve HONEY RYDER (3) kupona eklenecek.

2.Ayak: 1500 metreye çıkmış safkanlar arasında en şanslı görünen bence Hernando kızı yavrusu KUABABA (7) olacak. Bu safkan bir yarış gördükten sonra verdiği arada çok iyi hazırlıklar gerçekleştirdi ve orijin olarak bu mesafelerde iyi bekleme ile son metrelerde çok iyi bir performans göstermesi lazım. Aldığım bilgiler hedef yapıldığı yönünde, sakın ihmal etmeyelim. Yine % 2 ye yakın Agf li bir isim başa koyduk unutmayın bu safkan kuponunuzda olsun bombayı yapmasını bekliyorum. DARK PHOENIX (5) ve MERDOKAN (8) rakipleri olarak görünüyor üçünü yazıp ufak uponu geçelim.

3.Ayak: GÖKÇEHATUN (4) büyük ihtimal kazanır diyorum ama son yarışında geçldiği SEVİNSEVİL (6) çok aşama içerisinde. Bugün kilo farkı kalmadı diye Gökçehatun oynanırken bu safkan rakip durumda verilmiş ben Mehmet kaya'nın bu kilo dezavantajını sıfırlayacağını ve çok şanslı olacağını düşünüyorum. Bu koşuyu iki atla geçtim.

4.Ayak: HAZARDENİZİ (1) çok istikrarlı, TONYA (3) nın ilk yarışı çok ışıklı ama inanmadığım koşusundan sonra bu sefer çok daha etkili koşacak ARAPOVİÇ (4) sizde oyun oynamam. 

5.Ayak: Bu Maiden koşuda diğer Maiden yarış gibi sürpriz bitebilir. 111 gündür koşmayan QUANTE VOLTE (7) ile Gedik ekürisinin REGAMOUR (8) 'u favori veriliyor ama benim gönlüm başka bir safkandan yana. Bu koşunun temposu düşük olur önde GÜVENHAN (5) kendi istediği şekilde yarışı forse eder düşüncesindeyim. Bu safkanla birlikte YAŞAMA SEVİNCİ (10) de uzun mesafelerde iyi koşacak bri isim olarak Gökhan Gökçe ile kazanabilecek isimlerdendir. Bence 5-10 başta sonra 7-8 geliyor.  

6.Ayak: BLANCHARD (6) ın son kazandığı koşuyu veya daha önce koştuğu Grup Açık yarışları baz aldığımda bu grubu kolay geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzun aradan sonra piste dönen ve Dişilere ait Şartlı 4 yarışı kazanırken çok formda görünen bu safkan arkasından 11 ve 16 Ocak'ta çok güzel iki tane galop yaptı. Zülfikar Karabulut yılların aprantisi ve az şans bulan buluyor ama bugün bulduğunda değerlendirecektir. Ben bayağı ciddi favori çıkmış olsa da Banko öneriyorum.

ALTILI
1.AYAK: 2.7.3.5.1.4
2.AYAK: 7.5.8.11.2.4
3.AYAK: 4.6
4.AYAK: 1.3.4.5.6

5.AYAK: 5.10.7.8.1.6

6.AYAK: 6-BLANCHARD

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments