12.01.2020 PAZAR İZMİR

12.01.2020 PAZAR İZMİR

1.Ayak: BİCEROĞLU (12) nu üç yarıştır tek yazdım üçünde de ikinci kaldı. Hele son yarışında özellikle Bekir Mert Mırık atı öne getirmeli, bu at aniden hızlanamaz, arttıra artıra gelecek dedik, antrenörüyle de konuştuk, tamam abi dedi apranti yarış içinde arkada uyudu gitti, yarış bitti gelmeye çalıştı. Sonuçta yarış sonunda eküriyle ilişiği kesildi,hafta arası Vanlımaho'ya Özcan Yıldırım yazdılar, zor yarıştı ama  kazandılar. Bugün yine grup çok güçlü işi olmaz diyebilirsiniz, doğru rakipler kuvvetli ama bu atında kapasitesi daha belli değil. Eğer yanlış koşup yinede ikinci olabiliyorsa belki de bugün doğru taktikle zoru başarabilir, altılıyı cazip başlatabilir. Kulaklık çıktı Gözlük takıldı ve at öğrendiğim kadarı ile makine gibi gitmeye başlamış, gelin bu ayağı fazla doldurmayalım TUMBULAĞAM (2) ekleyip ilk ayağı iki atla geçelim.

2.Ayak: Satış 1 koşusunda son kazandığı yarış ve Mehmet Kaya binmesi ile GÜÇLÜKAYA (4) çok dikkat çekmekle birlikte ben dier Kaya ekürilerini çok tutuyorum. KAYALASKA (5) da Benim'de iddialı olacak isimler, ikiside bence yarışa saldıracak. COSMOS (8), SARIHANDAN (10), ATEŞDANSI (7), ÇAMLIYAYLA (12) ve ÖZEZGİ (9) ilaveside geniş kupona yapalım.

3.Ayak: Güzelocak ekürisinin safkanı GRAYOCEAN (10) Ankara'dan geldikten sonra gayet iyi hazırlıklarla hiç ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. İzmir'de üç yarış koştu, uzun aradan sonra ısınmak için çıktığı Şartlı 3 koşuyu kolay kazandı, Kısa Vade 8 koşup Celal Baba'ya başla kaybetti ama son yarışında buradaki iki rakibiyle birlikte Lozan'ı geçip kazanmayı bildi. Bu yarış için çalışmaları çok iyi ve Graystorm'un kardeşi bu safkan için İzmir'den kazanacak bilgisi geliyor. Yarış çok süratli gidecek önde gidecek bir çok safkan olacak ve bu safkanda onların arkasında yer tutacak. Sonlarda yapacağı etkili ataklar ile idman pistindeki güzel görüntüsünü birincilikle taçlandıracak diye düşündüğüm safkanı iki altılımda da tek bıraktım.

4.Ayak: STORM BAKER (5) için İzmir sahayı takip eden arkadaşlardan kazanır bilgisi geliyor. Koşan Tek Kardeşi Star Force ilk yarışını kazanmıştı bu safkanda aynı başarıyı tekrarlayabilir. AĞAMEHMET (1) orijin olarak kuvvetli bir isim. Anne kardeşlerinin hepsi yarış kazanmış isimler hazırlıklarıda fena değil. PENTIMENTO (8) ve ZDRAVETS (6) ilavesi ile bu tay yarışını dört isimle geçebiliriz ama ANGELITTO (2) VE FIELD STAR (3) altılının sağlam olması için eklenecek isimler olur..

5.Ayak: WALTZ GOES ON (4) un son yarışını baz alınca kazanır diye bakıyorum ama ata güven olmadığı gibi üstündeki Hüseyin Şimşek'te bana tek yazılacak bir jokey gibi gelmiyor. Her an bir sürpriz taktik geliştirip birincilikten kendini uzaklaştırabilir. Bu safkan bekleme yapar ve yarışta da yüksek tempo olacak bir durum yok, çoğu at bekleyerek koşacak. Uzun mesafe yarışın gidişatı FİRDESTAY (1), MUTLU ÇOCUK (6) ve ROCK AND ROLL (2) yazmamı gerektirdi siz kurgunuza göre azaltın.

6.Ayak: Son ayak kalabalık ve karışık görünüyor, tehlikeli ve riskli ama KANBEDRİ (2) için kazanır duyumum var.  Dileyen bu safkan üzerine ufak bir kuponu son ayağa getirebilir. Ben bu ayağa çok at yazıp URLA ZAMANI (1), GRAY WOLF (3), GO FOR THE AFTER (5),  MILLION DOLAR MAN (6) ve LIVING FOR LOVE (13) ilavelerini yapıyorum.

1. ALTILI
1.AYAK: 3.7.6.4.5.8.1 
2.AYAK: 5.4.1.2.6
3.AYAK: 3.4.1.2
4.AYAK:
 12.2
5.AYAK:
 4.5.8.10.7.12.9
6.AYAK:
 10-GRAYOCEAN

2. ALTILI
1.AYAK:12.2
2.AYAK: 4.5.8.10.7.12.9
3.AYAK: 10-GRAYOCEAN
4.AYAK: 
5.1.8.6.2.3
5.AYAK: 4.1.6.2
6.AYAK:
2.1.3.5.6.13

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments