10.01.2020 CUMA KOCAELİ

10.01.2020 CUMA KOCAELİ

SABİHAM: Bugün ağır kilo olmasa yanına at yazmazdım. Bursa da kısa mesafede favorilerden biriyken ikinci kalan safkan bu sefer 3 kilo fazla koşacak olması etkilemez ise kazanır ama bence Kocaeli pistinde 1 yarış koşup 4. kalmış, o yarış pek pisti sevmemiş bu sefer daha iy ikoşacaktır ama kazanır diyemiyorum. Eskiden beri NASİRHAN oynadığımı hatırlayanlarınzı vardır bu safkanda umutluyum bir gün gelecek kupon bırakmayacak bugün dahil ihmal etmeyelim.

TUTANA: İstanbul'da ki yarışlarında devamlı tabelada dolaşıp kazanamayan bu safkanı ilgilileri birde kaba kumda görelim düşüncesi ile bu yarışa yazdılar. İstanbul’da yaptığı çalışmalarını bizim saatçi arkadaşlara sordum, Rasim Özkan ile yaptığı 1000 metrelik son işinin 1.08.6 – 26.2 rahat olduğunu, çok iyi duruma geldiği bilgisini aldım.  Takip eden arkadaşlar bu at bugüne kadar maidende kaldıysa ufak tefek sorunlarından biirde karakterinin azlığından diyorlar. Mücadele gücü sınırlı yarışın sonunu iyi bitiremiyor deniyor ki her ne kadar kaba kumu iyi koşacak gibi görünsede bu safkanında sorunları olduğu bugne kadar kazanamayışından belli. Yarışta önde kaçıp gidecek HİMAYUN ile beraber değerledirmenin daha doğru olacağğını düşünüyorum.

GEDİZKAYA: Bu safkanı son iki yarışında size veriyorum ve Ali Kaçmaz binerken çok iyi koşacağınıda söylüyorum. İkinci olduğu yarış gerçekten iyiydi son yarışında mesafe 1200 olunca tutarak gelmesine rağmen sonunu getiremedi dah adoğrusu öndekiler durmadı, durmayınca bu safkanda sonlarda etkili gelip kendini gösteremedi. Bugün 1500 metreye koştular aslında son 1200 lük yarışı koşmasalar burada tek yazılırdı, çok sık koştuğu için tek yazmadan rakipleri ile beraber değerlendirdim ama çokta kalabalık tutmadım.

YILDIZHANSTAR: Son yarışını oturup bri daha seyrettim, kaçanların hemen arkasına yatıp 2000 metrede viraja kadar kolay tempoda gelip devamında farkı açarak kolay tempoda uzayıp gitmesine bayıldım. Bu safkan aynı taktikle bugün yarışı sürdürüp, yine aynı şekil bekleyip, virajdan sonra ataklarını arttırarak, yanına hiçbir rakibini yaklaştırmadan Mustafa Çiçek ile iyi uyumu ile günün kazananı olacak kadar iyi durumda diyorum.

BÖLÜKBEY: Koştuğu 4 yarışın 3 tanesini kumda yapan ve bu üç yarışıda üçüncü bitiren Bölükbey bu sefer dördüncü kum yarışında birincilik için oldukça iddialı durumda. Safkanın bir rakibi var oda sık koşuyor ve dileyen günün ikinci teki olarak Bölükbey kuponuna rahatlıkla yazabilir. Ben üç tane de rakip gördüm son ayağı geniş kuponda dört at olarak geçtim.

UFAK ALTILI
1.AYAK:   1.9.2.11.8 
2.AYAK:   7.2
3.AYAK:   1.4.6.5.2
4.AYAK:   4.7.2.1

5.AYAK:
  6-YILDIZHANSTAR
6.AYAK:
  2-BÖLÜKBEY

BÜYÜK ALTILI
1.AYAK:   1.9.2.11.8.3.4
2.AYAK:   7.2
3.AYAK:   1.4.6.5.2.3.9.7.8.10 
4.AYAK:   4.7.2.1

5.AYAK: 
  6-YILDIZHANSTAR
6.AYAK: 
  2.6.3.11

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments