05.01.2020 PAZAR ADANA

05.01.2020 PAZAR ADANA

Adana hava açık ve güneşli ama pist ıslak olacak.. Yarışlar vasat az atlı ve favorilerle biter diye görünüyor..

1.Ayak: DOWN TOWN (1) önde kuracağı tempo ile bugün şanslı olurama SUMELHAN (4) kendisini rahatsız edecektir ve o yüzdende yarış hızlanacak sonlarda etkili gelecek SPARTACUS (3) devreye girecektir.

2.Ayak: 3 yaşına yeni basmış safkanların bu yarışında çıkışla birlikte BERDAR (2) öne düşer AFTER TULIP (1) ilk yarışında olduğu gibi kaçmak ister ama rakibi daha hızlı olacağı için arkasında yer tutar. Yarışın son düzlüğüne bu ikili önde çıkar ve büyük ihtimal de bu ikili den biri kazanır ama yarış içinde yüksek bir tempo olursa FOLGORE (3) ve ÖNDERYE (5) devreye girebilir. Bir at dışarıda bırakmayalım diyenler kapayabilir.

3.Ayak: VALENTE (5) Ankara'da ki Dişilere ait iki Kısa Vade yarışı kazandıktan sonra Adana'da çalışmaya başlaması ile arasında bir ay, son koşusunda sonra 50 gün var. Adana'da yaptığı 3 iş bu safkana az gelirse diğerlerinin şansı olacak yoksa bu safkan kalitesi ile kazanacak. Ben kapadım işler eksik gelsin burada sürpriz olsun istedim.

4.Ayak: Son yarışında kapanan BABAHANCI (3) bugün yarışın favorisi ama ben hem o yarışı hemde son işini beğenmedim. GLOIN (1) ve ANGELS BOY (2) un önde liderlik mücadelesinde birbirlerini yıpratmazlar ise ikili bitireceklerini düşünüyorum. 1-2 başta sonra 3

5.Ayak: BAYEMİR (1) in bu gruba Geçilmesi için bayağı zorlanması lazım. AGF de % 78 çıkmış yanına at yazmadım. 108 Handikap puanı olan bu safkan 4 Şart koşunca mecburen kapasitesinin altındaki isimlere denk geliyor ve en yükseği 72 Handikap puanı almış isimlerin yanında büyük favori oluyor. Elden bir şey gelmez koşarsa Bayemir kazanır.

6.Ayak: Bu altılı 163 lira verir diyorsanız son ayağı benim gibi kapayın geçin. TAŞERON (1) da büyük favori aslında onu yazıp mislide düşünebilirsiniz ama üstündeki aprantisi 209 koşuda 6 kere birinci olabilmiş, bugün bunu nasıl başarır, tartışmak lazım. MÜRÜLÜ (2), ŞİMŞEĞİNYELİ (12), BAHAR GÖZLÜM (10) ve KİMSE GEÇEMEZ (13) öncelikli rakip gördüğüm isimler.Diğerleri daha sonra.

ALTILI
1.AYAK:   1.4.3 
2.AYAK:   2.1.3.5
3.AYAK:   5.4.1.2.3
4.AYAK:   1.2.3

5.AYAK:
  1-BAYEMİR
6.AYAK:
  1.2.12.10.13  /  HEPSİ

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments