03.01.2020 CUMA KOCAELİ

03.01.2020 CUMA KOCAELİ

1.Ayak: Yarışın başında Fatihingülü liderliği alıp kaçarken Combative Girl arkasına yatar ve 1400 metrelik yarışın ilk 800 metresi bu şekil gider. Viraja gelindiğinde hemen arkalarında yer tutan BLACKBOARD (1) bu ikiliyi atlatmak için hamle yapar ve büyük ihtimal bariyer dibinde bir yer tutarsa oradan gelip koşuya hakim olup kazanır. Ben alternatif tek olarak bu safkanı düşünüyorum ama yine sonlarda gelecek İLHAM KIZIM (9) rakip görüyorum. Bu ikili dışında biri gelecekse önde yalnız kalacak isimlerden biri bitirebilir, o şekil yazılırsa bence cazip olur. .

2.Ayak: Bu SINGLE CAR (10) neden bu kadar sık koşuyor çözemiyorum. Taktiği belli, koşacağı şekil belli herkes biliyor ve bugün ROCKABYE (8) ile KIZIM AZRA (9) ile önde mücadele içinde olacak. Bu yarış öyle bir hal alacak ki herkes bazı isimler birbirini bitirir, yarış uzun biz arkada bekleyelim derken koşu önde kaçanların arasında bitebilecek. O yüzden bu koşuyu çözmek kolay değil ufak büyük bütün kuponlara çok at yazmak gerekiyor. EĞİLATEŞİ (6), FRANKENSTEIN (2), BLACK ADLER (1) ve OĞLUM BARIŞ (3) devamında kuponlara yazılacak isimler.

3.Ayak: Devamlı Kocaeli'de kalan ama Ankara'da koşan BERENGÜL (4) 115 günlük aradan sonra sahaya geliyor ama bu arada hiç ara vermedi çalışmalarına aynen devam etti. İki yarış arası 115 günde 28 tane galobu var.  Bu kadar galobu kim yapsa forma girer ve fit duruma gelir.  Bugün birde Ahmet Çelik deklaresi yapıp çok iddialı olduğunu göstermişler, bu safkan da tek yazılır. Gündoğarken ve Parlakmücevher kaçarken Ahmet arkalarına yatıp sonlarda onları atlatacak gibi bir taktik yaparsa kazanır. Çok enteresan bir yarış koşar, Kısa Vade ve Grup yarışlar koşmuş bu atla Şartlı 2 kaybederse komik olur.

4.Ayak: KAPAKLICAN (4) için ne diyelim...  Koştuğu 8 yarışın 6 tanesini kazanmış safkan tabiki bugünde büyük favori çıkacak. Fakat 1500 metrede ilk defa koşacak olması sıkıntı yaratabilir. 1300 üstüne çıkmamış safkan son iki Kısa Vade yarışı kazandı ama ben tek yazmak taraftarı değilim. GÜNEŞİ GÖRDÜM (3), CANDARBEYİ (1), EMİRALİ (2) eklemesi yaptım cazip sonuç istiyorum.

5.Ayak: Çıkışla birlikte liderliği alacak ECRİN SULTAN (3) diğer rakipleri fazla üstüne gitmeyeceği için kendi temposunu yarışa kabul ettirirse çıktığı gibi bitirir. Hişman kimse rahatsız etmez ise bu şekilde çıkar bitirir belki ama bu öyle bir grup ki, birinin aklına eser, önde gideyim der, tempo biraz yükselirse yarış karışır. Dereceleri kötü olmayan ŞİRİNSULTAN (8) ve AYSUCAN (2) öncelikli rakipler gibi görünüyor. Kasım ayında ilk yarışında PERFORMANTE (6) nin çok gerilerden attığı sprint hala aklımda. LADY SCHIMITZ (5) Şpildat'ın kardeşi ve kuma geldi belki çok ters bir yarış çıkarabilir.

6.Ayak: Geldik son ayağa... Geçen yarış bu sayfalarda size tek önerdiğim GEDİZKAYA (1) koşuyor. O gün 10 lira ganyana % 6 Agf ile  koşmuş safkan 1400 metrede aralarda sıkışmasa, 2-3 gittikten sonra yedinciliğe gerilemese  kazanacaktı.  Aksiliklere rağmen aralardan çıkarak ikinciliğe girdi ama sonlarda dıştan çok etkili gelen safkanı geçemedi.  Bugün o gün olduğu gibi Kusursuz Güç kaçacak, önde yalnzı kalmayacak, yarış süratlendikçe sonlarda bence Gedikya'nın en önemli rakibi olan MARUFTAY (4) da ataklarını sıklaştıracak. Ufak kuponlar 1-4 yazıp geçer, geniş kuponlar kalabalık tutup sürprizi bekler.


KÜÇÜK KUPON (19,60 TL)

1.AYAK:   1-BLACKBOARD
2.AYAK:   10.8.9.6.2.1.3
3.AYAK:   4-BERENGÜL
4.AYAK:   
4.3.1.2
5.AYAK:
  3.8.2.6.5
6.AYAK:
  1.4

BÜYÜK KUPON
1.AYAK:   1.9.5.2
2.AYAK:   10.8.9.6.2.1.3
3.AYAK:   4-BERENGÜL
4.AYAK:   
4.3.1.2
5.AYAK:
  3.8.2.6.5
6.AYAK:
  1.4.2.7 


BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments