01.01.2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL "1.468 TL"

01.01.2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL

1.Ayak: İdmanlarında dikkat çeken isimleri yazıp yarışta da beklediğimiz gibi koşmalarını bekleyelim. Özellikle Dirty Girl, Cerseive President'in kardeşi ASLANKADİR (1) ile kardeşleri hep kazanmış TEKİRDAĞLI (5) dikkat çekse de CETERIS PARIBUS (2) ile ADEO (6) da yazmadan oynanmaz. LUNA PIENA (8) ile CIRCLEOF LIFE (3) ve BARBIE ROYAL (7) geniş kuponlara yazılır..

2.Ayak: İki tane tek adayım olduğu için burayı da kalabalık tutmak 4 ve yukarı Arapların bu Kısa Vade yarışında sürpriz aramak tarafındayım. Yarış biraz süratli giderse  SAGARMATA (9) nın çok şanslı olacağını düşünüyorum. İnatçı karakteri ile düzlükte kim gelirse dayanabilecek PEXUSS (4), kaliteli SANBERK (6) ve verdiği arada iyi hazırlanmış GURBET ATEŞİ (7) öncelikli isimler. Daha sonra AMANKAYA ve HİLALEDA

3.Ayak: Verdiği uzun aradan sonra yarış gören AZANT (2) Anadolu Tarım İşletmesi 2017 tay satışlarının en pahalısıydı. 370 bin TL bedelle satın alınan bu safkan beklenen büyük Şampiyon olmadı ama bu sene daha etkili koşmaya aday durumda. Safkanın bu yarışta en ciddi rakibinin daha 4 gün önce koşup en geri gelen ZAZAHASAN olduğunu düşünürsek, sevdiği uzun mesafede bu safkanı tek yazmamamız için bir neden yok. 

4.Ayak: Dört safkanın katılacağı Şartlı 5 yarışta Nestor'un nasıl bir taktikle koşacağı önemli ama bence KIZILTÜY (4) yarışın başında liderliği alıp, temposunu yarışa kabul ettirip, kimseyi öne bırakmayacaktır. Nestor safkanı çok rahatsız ederse onu öne salıp arkasına yatar, virajdan önce atlatıp liderliği alır avanslı virajı döner yine kazanır ama bence kimse bu safkanla uğraşmayacak büyük favori ULUDAZ (3) sonlarda ne kadar uğraşsa da KIZIL TÜY çıktığı gibi bitirecektir.

5.Ayak: Bu tay yarışında sahanın favorisi ve en çok yazılan isimler genelde ENVER (3) ve FINAL BATTLE (7) oldu. Bakıyorum, inceliyorum, araştırıyorum sanki bir şişirme operasyonu var gibi görünüyor.  Bende SAILOR MAN (5) ile BLACK OR WHITE (6) öncelikli ama 4-1-2 ekledim, cazip olsun istedim.

6.Ayak: FAHRENHEIT (3) için çok iyi haberler geldi. Agf de de ikinci at çıkmış o yüzden pek cazibesi yok. Uzun mesafeli sentetik yarışlarında iyi koşan DAKOTA (1), uygun grup yakalamış ÇEKO DAYI (2), yarışın yükünü çekip sonllara kadar direnebilecek PLOVDIV (8) öncelikle kupona yazdım. BABAROS (7), LIONS ROSE (4) ve WOLF CREEK (19 geniş kuponlara eklenebilir.

İSTANBUL ALTILIM
1.AYAK:   1.5.2.6.8.3.7
2.AYAK:   9.4.6.7.
1.3 
3.AYAK:   2-AZANT
4.AYAK:   4-KIZILTÜY

5.AYAK:
  5.6.3.7.
4.1.2 
6.AYAK:
  
3.1.2.8
BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 cahit 01-01-2020 22:12
Tebrikler, ufuk bey, lakin şu çizgi koyma işinden vazgeçseniz bizde kurguyu tam değerlendirip kazansak daha mantıklı olmazmı bu şekilde yazmıyoruz sonrada 5 te kalıyoruz

You have no rights to post comments