24.12.2019 SALI ADANA

24.12.2019 SALI ADANA

Adana'da okulların yağmur nedeniyle tatil olduğu bu günde atlar nasıl koşar tahmin etmeye çalışacağız. Ben yarışlar iptal olur diye bekliyordum ama şu ana kadar bir haber gelmedi. Adana'daki arkadaşlarımız Yüzme bilmeyen Hipodroma gelmesin diyorlar, bakalım atların hangisi daha iyi yüzecek, yarışlarda göreceğiz.

1.Ayak: Derece olarak KAFKAS DOĞANI (4) öncelikli isim gibi görünse de bu pistte kimin koşacağı belli değil. Bu yarıştaki hiç bir ismin ıslak pistte yarışına rastlamadım. Müslüm Çelik'te son günlerde o kadar istikrarsız biniyor ki güvenmek zor, son iki haftada 26 kere bindi, 1 tane kazanabildi. YILMAZBEYİ (7) dördüncülüğü ile biraz kendini gösterdi. KAYA SAMET (5) ve ARABAN ATEŞİ (1) daha sonraki ihtimaller. CELALA AĞA (2) bu pistte iyi koşar deniyor ama uzun arası var galobunu görmedim, bir şey diyemeyeceğim. Burayı kapamak en mantıklısı.

2.Ayak: Bu pistte çok iyi performans gösterebilecek JAMALA (2) öncelikli olarak kupona yazalım. Bu sene başında bugünkü gibi ıslak pistte kazanırken çok başarılı koşmuştu. Tabi o zaman form durumu da bugüne göre biraz daha iyiydi. Bugün öne düşüp kendi kurgusunu yaparsa çok şanslı olurda yine bu safkanda da Müslüm Çelik var. O yüzden LADY TULPAR (3) Karataş idaresinde favori durumunda ama Karataş'ın bu pistte düşerim diye korkusu olmazsa şansı var. WRITE TO ELLIE (6), REINA DE DIAMANTES (1) ve UNCHAIN MELODY (5) diğer ihtimaller.

3.Ayak: Grup 3 koşuda aynı safkanlar yine beraber koşuyorlar. Bugün sonucu pist belirleyecek. Son yarışını kazanmış BİLDENHAN (4)'ın bu pistte Pirsus'a liderlik vermeyerek onun önünde sürdüreceği yarışta gelen tüm safkanlara direnerek sonlarda dirençli çıkıp kazanması büyük ihtimal olarak görüyorum. Yine de bu pistte iyi koşacak ATEŞBİBİ (12) kolay tempoda yarışı iyi bir yerde takip ederse sonları güçlü bitirebilir. AŞEMEZ (2) in son Bursa yarışı beni çok şaşırtmıştı. Deniz Yıldız herkesi uyutup kazanmıştı bugünde aynısını deneyecek ama çok iyi bir yerde ataklarını en üst seviyeye çıkarması, Bildenhan'ı atlatıp daha sonra Ateşbibi'ye direnmesi lazım.  .

4.Ayak: Önde kaçacak MUTLULUK GÖZYAŞI (5) yarışın favorisi çıkan KIRKDOKUZ (2) a göre elindeki kilo avantajını kullanıp çıktığı gibi bitirebileceğini düşünüyorum. İkisini yazıp geçtiğim bir koşu oldu. Geniş kuponlar BELALI GELİN (3) ve CAN HÜMEYRA (4) eklesinler.

5.Ayak: Starttan normal çıkmadan, bir iki boy kalsa bile, kendisi için çok uygun durumdaki bu uygun pistte ve bu uygun rakipler yanında BRUCE WAYNE (1) bence yarışı kolay kazanacaktır. 61 olduğuna aldanmayın bu safkan kilo kaldırır, koştuğu rakipler bu safkanın normal şartlarda rakibi olamaz. Günün ıslak pist avantajıyla tek yazılacak ismi bu safkan olur.

6.Ayak: Son ayak çok süratli gidecek isimler var. Ağır kilolu isimlerin yanında daha uygun sıkletleriyle KARAFIRAT (8) ve DÜELLO (7) nun önde kaçacağı, PROFESSÖR (9) ün hemen diplerinde götüreceği yarışta ANKA (3), NAUGHTY BOY (10) ve KARADERVİŞ (4) te sonlardaki atakları ile devreye girebilecek isimler olarak görünüyor.

    ADANA  ALTILIM    
1.AYAK:   4.7.5.1.2 
2.AYAK:   2.3 
/  6.1.5
3.AYAK:   4.12.2
4.AYAK:   
5.2
5.AYAK:
  1-BRUCE WAYNE
6.AYAK:
  
8.7.9.3.10.4

BOL ŞANSLAR

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments