08.12.2019 PAZAR ADANA

08.12.2019 PAZAR ADANA

Çok yoğun bir programım var yalnızca dikkatimi çekenleri paylaşacağım...

GÖĞÜSGEREN: Safkan en iyi anlaştığı jokeylerden biriyle uygun mesafede ŞArtlı 4 koşuda büyük ihtimal yarışı önlerde sürdürüp, sonlarda gelen tüm rakiplere direnip kolay kazanacaktır. 2018 yılında çok etkili yarışlar koştuktan sonra arızalanan, tedavisi bitmeden kesinlikle koşulmayan ve verdiği 1 yılı aşkın aradan sonra yarış hayatına yine fazla sıkılmadan başlayan bu safkan Kasım ayında Ankara'daki başarılı ikinciliğinden sonra Adana'da düzenli çalışmalara devam ediyor. Kapasitesi ve yarış karakteri yüksek safkan için bugün birincilik zor olmayacak görüşündeyim.

FIRE OF WORLD: BArikat'ın sralendireceği koşuda onu yakın takieb alıp sonlara doğru yarıştaki ciddi rakibi BİROLAĞA'dan önce hareket edip yürüyebilirse Fire Of World sonlarda rakibinin tüm ataklarına direnip koşuyu kazanabilir. Tabi burada yarışın gidişatı ve jokeylerin yer tutmadaki tercihleri sonuca direk etki edecek diyebilirim. Bu iki at benim gözümde baş at durumundalar ve normal şartlarda yarışı ilk iki sırada bitirirler.

PANCHMAHAL: Son yarışında orta mesafede Mehmet Salih Çelik ile kazanan bu safkan bugün beraber koştukları yarışlarda iyi sonuçlar aldığı Al Kaçmaz idaresinde istediği tempoyu koyabileceği uzun mesafede start alacak. Önde UÇANFİL çok ısrarcı olmaz ve liderliği almakistemezse kaçar yoksa rakibinin arkasına yatar ama görünen o ki yarışın temposu çok yükselmez. BU iki isim büyük ihtimal rahatsız edilmeden önde gidecekleri için çok şanslı olurlar BEYBORA ise yazılacaksa üçüncü at olarak düşünülebilir.

MAVİ ATEŞ: Son ayak günün bir diğer zor ayağı gibi görünse de ben bu safkandan çok umutluyum. İstanbul'da sentetikte bir türlü olmadı hep kaba kum istedi ve en sevdiği pist Adana'ya geldikten sonra son günlerde iyice formunu üst seviyeye taşıdı. İlgilileri safkana çok güveniyor ve bugün için öncelikle ekürileri rakip görselerde kazanacaklarına inanıyorlar. benim kurgumda ekürilerden KOMET, son başarılı yarışı ile MAHZUNKRAL, önde istediği tempoyu yakalarsa ŞİMŞEKBERK ve grubun kalitelilerinden DERİNMAVİ yer alacak.

ADANA ALTILIM

1.Ayak: 5.4.2.3.6.8.10.9
2.Ayak:6.7.8.9.2.3.1.5.4
3.Ayak:
3-GÖĞÜSGEREN
4.Ayak: 2.1

5.Ayak: 2.3.8

6.Ayak:13.11.7.9.10

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments