10.11.2019 PAZAR ADANA

10.11.2019 PAZAR ADANA

SELDA HANIM: Bursa'da koşar diye beklediğim safkan Adana'da karşıma çıktı. Bursa iç pistinde güzel hazırlıklarının ardından katılmış olduğu 4 Ekim yarışında aprantisinin etkisizliği nedeniyle çıkışla birlikte ön tarafa gelemeyen safkan, virajda bariyer dibine doğru girmek istedi ama orasıda kapanınca yeniden ortaladı. Koşuyu kazanan Bersun Ateşi dıştan çok kuvvetli gelirken bu safkanı kapadı, arada bıraktı o halde üçüncü oldu. Bugün Adana'da Mehmet Akyavuz binmesi önemli bu safkan birincilikle bugün tanışabilir. Koşuda iki rakibi var onları ekledim DEDE SEYFİ ve HIZLIŞİMŞEK ile üç at yazdım bıraktım. .

ADAHAN:  Kurtel ekürisinin safkanı son yarışında ağır pistten etkilendi büyük favoriyken bir çok kuponu yatırdı. Üç yarıştır bir türlü kendini birinciliğe atamadı ama bu sefer Mücahit Bayır ile sorun yaşamadan kazanması gerekiyor, yeter artık bizi yatırmayı bıraksın da bi zahmet kazansın.

ŞEKERSULTAN: Kuponda ikinci altılı ilk ayağını Hepsi olarak göreceksiniz ama Adana'dan bu safkan için çok iyi koşacak bilgisi geldi. Kolay işlerle hazırlanan safkan bayağı cazip durumda ilk sırada değerlendirdim.

SURUÇ PRENSESİ: Çok aralıklı koşan, doğru düzgün galop yapmayan bir isim ve gördüğü iki yarıştan sonra bu sefer çok cazip durumda kazanırsa kupon bırakmaz. Son yarışındaki dördüncülüğünü baz alır, biraz daha iyi koşacağını düşünürsek birincilik mücadelesi içinde olacak diyebiliriz.

PANCHMAHAL: Ali Kaçmaz ile son iki yarışında ikincilikler alan bu safkan önde kaçacak, biri çok ısrar ederse liderliği ona bırakacak ve uygun yerde atlatıp gidecek bugün kazanacak. İki yarıştır son hamleyi beceremedi  ikinci kaldı ama çok başarılı koştuğunu ve kazanan kadar iyi olduğunu söyleyebiliriz. Son yarışında ekürisi BRUCE WAYNE 'nin arkasında burun farkı ile ikinci olduğunu da düşünmek lazım. Bugün kendisine koşacağı için çok daha başarılı bir performans sergileyip yarışın kazananı olur görüşündeyim.

ADANA 1.ALTILIM
1.Ayak:
13.2.4 
2.Ayak:
3.2.1.6.7
3.Ayak:
1-ADAHAN
4.Ayak:
9.5.3.1.6.2.4
5.Ayak:
13.4.1.6.12.11
6.Ayak:
6-PANCHMAHAL

BOL ŞANSLAR

 

You have no rights to post comments