21.10.2019 PAZARTESİ KOCAELİ

21.10.2019 PAZARTESİ KOCAELİ

İlk ayakta uzun süren sakatlık belasından sonra sahalara dönüp bir yarış gören ALTUNSARAY var. Kocaeli pistinde sakatlanan safkan galop yapmıyor ama kenterlerle hazırlanıp yavaş yavaş kendine geliyor. Bu safkanı takipte kalalım bugün, şanslı isimler olarak BAŞPEHLİVAN, GÜRGÜRBABA, TOROSDAĞI, GÜLENYÜZ ile beraber kuponlara yazalım. 

Normal şartlarda Maiden yarışı EZHANIM'ın kazanması gerekiyor. Kazanması gerekiyor ama atta bir huy var atlamıyor, geçmiyor, geçsede geçiliyor, bir acayip vakka durumunda. Güvenip tek yazan olursa yok olmaz demem ama benim kurgumda DONDURMACI, MİLACAN, GÜNERABLA ve TRACE yerini alacak.

EYLÜLÜMCAN ve DEJNİKLİ favoriler ve koştukları yarışlar tatminkar. BAŞKAN bir yarış koştu kazandı benim çok güvendğim yarışta vasatı aşamadı. GÜVENAĞA en sonunda kazandı rahatladı hemen bu koşuya geldi. ERGÜÇLÜ yine çok oynadık iyi koşuları var ama bir türlü benim beklentimi karşılamıyor. Bugün çok sürprize yazılır.

Erhan Yavuz jokeyliği unuttu diyorlardı ama son günlerde yeniden kendini göstermeye başladı. Bugünde KING OF THE FIRE ile eski güzel günlere biraz daha yaklaşacak gibi görünüyor. At bu rakiplerden fazla ve kum pist performansı ile çalışmaları bu koşuyu kazanmak için yeterli. Büyük favori ama diğer yerleri bombaladık burada favoriyi bekleyelim.

RIGHT OR WRONG un son Kocaeli çalışması çok iyi olmuş. Çelik kardeşlerin en ufağı da her yerde at binmeye başladı bugün Kocaeli'de bu safkana iyi binerse içeri atabilir. DARKHOLM öncelikli rakip. Ufak kuponlara iki at yazılır devamını isteyen şablonda görebilir.

Beşinci ayağı iki atla geçenler son ayağı kalabalık tutabilirler ama ben orayı kalabalık tutup sonda iki atla kuponu yapmayı denedim. Kocaeli'de düzgün hazırlıklarını gördüğüm, uzun kısa işlerinde gayet sağlıklı olduğunu öğrendiğim GOYCOCHEA ve bu pistte gayet başarılı yarışlar yapan RASİM KAPTAN yazıp son ayağı geçtim. .

KOCAELİ ALTILIM

1.Ayak: 1.2.6.3.4.8.10
2.Ayak: 3  /  2.11.7.14
3.Ayak: 3.1.4.8.2 
4.Ayak: 2-KING OF THE FIRE
5.Ayak: 4.5
6.Ayak: 6.2
 

 

   

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments