19.10.2019 CUMARTESİ İZMİR

19.10.2019 CUMARTESİ İZMİR

Kısa Vade 7 koşu ile altılı başlıyor. NİNOŞUNOĞLU (1) çok iyi koşacak bilgisi geliyor. AĞAPERSEN (4) favori.. MY SULTAN (3) ve Mehmet Kaya birleştiyse yazılmadan olmaz. ARSLANTURBO (2) ve ÖZERDİNÇ (6) diğer ilavelerim. İzmir'in jokeyleri TEKİNER (9), KOCA MUĞLALI (8) ya binmiş. Atlar geri planda ama jokeyler adamı korkutuyor.

İzmir'den bu koşuda değişik değişik bilgiler geliyor. ESENTÜRK (4) kazanacak diyende var, TİLGARİMO (7) ile KRAL OLCAY (5) ayrılır gelir diyende. Yarış Maiden olunca her sonuca açık görünüyor, Furkan Yüksel İNCİ KÜPELİ (14) ile Tolga Yıldız TALANTAY (6) ile iddialı olabilir. DAĞCAN (3) a gözlük taktılar, YİĞİTÖMER (9) yarışları istikrarsız olsa da iyi koşarsa bugün kazanabilir.

Kalitesi tartışılmaz GRAYOCEAN (7) bu koşuda koşacağı rakiplere göre çok farklı. 342 günlük aradan sonra sahaya geliyor ama 3 Şart bu safkan için kolay gelir. Bu yarış öncesi 15 tane iyi galobunu gördüğümüz isim önde gidecek 4-5 safkanın olduğu bu yarışta mesafe kısa olduğu için nefes sorunu da yaşamaz kazanır diye düşünüyorum. Kapanır yol bulamaz diye düşünenler, önde kaçacak Barış Kurdu'lu FRIGHTEN (5) yanına eklesinler.

Benim devamlı oynadığım ve çok beğendiğim ŞARLO (1) nun yanında ILDIRLI (4) büyük favori çıkmış. Mehmet Kaya kendi atlarıyla ayrı bir motivasyonda biniyor bugün Kurtel'in safkanını geçebilir. Çimde çok iyi koşular yapan DEMİRHASAN (3) sprinte geç kalmaz ise bu iki rakibini atlatabilir.

Hani Hepsi deyip te kupon uçmasın diye yapamadığım, at çalıp yattığım ayaklar oluyor ya işte onlardan biride bu koşu. Çalıcaz çaldığımzı gelecek belki ama ben at eksiltip burayı kısa geçmeye çalıştım..

Geçen sene çok başarılı yarışlar yapmış, bu sene Ankara istikrarlı performanslar göstermiş STINGING STROKES İzmir'e geldiğinden beri çok değişti. Son uzun mesafeli işlerinde gayet formda görünen safkanın bu koşu için çok etkili olması bekleniyor. Aldığım bilgilerde İzmir'de seriye bağlar deniyor ki bizim için şimdilik bu yarışı kazansın yeter diyor kuponu bu safkana bağlıyorum.

İZMİR ALTILIM

1.Ayak: 1.4.3.2.6   
2.Ayak: 4.7.5.14.6 
3.Ayak: 7-GRAY OCEAN
4.Ayak: 1.4.3
5.Ayak: 1.3.7.5.6.11
6.Ayak: 1-STINGING STOKES 
 

Ufak Kupon : 26.25 TL

   

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments