21.09.2019 CUMARTESİ İZMİR

21.09.2019 CUMARTESİ İZMİR

COSMOS: Geçen hafta bu safkan için Şartlı 4 koşuyorlar ama hedef burası değil burada da gelebilir ama gerçek hedefleri 21 Eylülde ki Maiden koşu olacak demiştim. Yarış içinde üç tane zor kazanan akibi varken bu safkan onların üçünüde atlatıp kazanırsa Altılı güzel bir sürprizle başlar. Ben kendi kuponumda safkanı tek olarak deneyeceğim, cazip bir ilk altılı yapacağım ama sağlam oyuncular SARRAF CAVİT, MİRENDA ve HÜRKANSOY eklesinler.

ŞUBARTAY: Geçen hafta İzmir'de ilk defa bir yarış katılan safkan Ankara'da kşş vasat yarışlarının aksine artık havasımı yarası suyumu yaradı bilmiyorum ama büyük favori Eser'i geçti kazanmayı başardı. Bu yarış öncesi hiç üstüne gidilmeden tatlı bir iş çıkartan safkan Özcan Yıldırım ile kazanacak gibi görünüyor. Dileyen bu safkanı tek olarak yazsın dileyen Mehmet Kaya'nın İzmir tercihini de dikkate alarak, İstanbul yarışları vasat görünse de İzmir'de farklı koşacak MUHSİN ilavesi yapsın.

ASDOPER: Yarışın tek Dişi safkanı hayatının ilk yarışını kazandıktan sonra geçen 15 günlük sürede yine iyi hazırlıklar yaptı ve fit durumda koşuya katılacak. En dış kulvardan çıkacak olan safkan hemen kendini önlere atıp yer kapmaya çalışacak ve kaçmasa bile düzlüğe kadar iki üç gidip son metrelerde kendini gösterecek. Kumda iki yarış kazanmış, Bursa'da Açık yarışta Vahşi kız arkası ikinci olmuş SECRET LOVER rakibi olur gibi görünüyor. At yazacaklar için değerlendirilebilecek Üçüncü at RHYTHM OF COLOUR olur..

EVDEGÜL: Bir ekürinin atları iyi koşmaya başlayınca belli bir zaman hep iyi koşarlar, havasındanmıdır, suyundanmıdır yeni bulunan bir takviyedenmidir nedir bilinmez arka arkaya kazanırlar. Evdegül kazandı arkasından Kaptan Evo kazandı ve bugün Evdegül yien çok şanslı görünüyor. ben tek yazmadım özellikle LANDING ve FAVORİKIZ eklerim ufak kuponlara üç at geniş oyunlara kalabalık önerdim.

KARAMEHMET: Mehmet Kaya'nın KAYI OVASI için İzmir' e geldiği söyleniyor ama yarışta da WOUNDED  gibi ciddi bir rakibi var. Bende çok kilo düşen son yarışlarına göre bugün çok büyük avantaj yakalamış KARAMEHMET tutuyorum. 60 kilo ile ikinci olan GÜZELAT bugün 10 kilo aşağı ve başarılı bincisi ile dördüncü isim olarak yazılabilir..

KARDEŞCAN:Cankardeşlerin en ufak kardeşi onun yolundan gidiyor. Selim Kaya bugün yine geldi biniyor ve seriye devam edecek gibi görünüyor. Kolay kazandığı yarışlardan sonra adım adım devam eden safkan ŞArtlı 5 yarışın ardından Kısa Vade 8 koşuda bugünde uygun rakipleri kolay geçecektir. Büyük AGF olması na aldırmıyor kazanacak atın yanına rakip yazmıyorum..

UFAKLIK: Bu safkanı sabah kazanır diye duydum ama ilk etapta % 6 olan Agf oranı şimdi 11 e dar yükseldi. Çok dağıldı, çok yayıldı dilden dile dolaşıyor. Benim takip atım ORKİ ve DEMİRBARS ile ONDÖRTŞUBAT rakipleri.

SİMAYKOÇ: Çok sıkışır ikinci bir tek ararsanız yazacağızı isim son koşularındaki gayet iyi performansları iel Simaykoç olabiilir. İzmir'i sürklase eden aprantisi ile bu safkan İZmir'in kapanışını yapabilir ama yerim var rakibiyle değerlendireyim diyenlere sabah çok iyi koşacak bilgisini aldığım, ilgililerinin biz kazanırız dedikleri DI FORCE öneririm..

 

İZMİR 1.ALTILIM 
1.Ayak: 8 / 5.9.3
2.Ayak: 5-ŞUBARTAY
3.Ayak: 6.1.4

4.Ayak: 4.6.8
/ 9.3.5
5.Ayak:
11.7.6.10.4.2.3.1.5
6.Ayak: 1.2.4.5

 

İZMİR 2.ALTILIM 
1.Ayak: 4.6.8 / 9.3.5
2.Ayak:
11.7.6.10.4.2.3.1.5
3.Ayak: 1.2.4.5

4.Ayak: 2-KARDEŞCAN
5.Ayak: 6.9.1.4
/ 3
6.Ayak: 3
/ 4

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments