20.09.2019 CUMA BURSA

20.09.2019 CUMA BURSA

Bugün Bursa'da her yarış yorum yapmaya zamanım olmadı. İki tane kazanacağını düşündüğüm isim var, bunları tek yazıp diğer dört ayağı kapamaya kadar gittim. 

BAŞKAN: İlk tekim ilk defa koşan bir tay oldu. Bu Özgünhan temsilcisi Anneden Kalantor'un kardeşi. Bursa da ki çalışmalarını dikkatli baktım, iç pistte gayet iyi çalışmalar yapmış ve çok hazır görünüyor. Safkanı Bursa'dan sordurdum, ekibi kazanacağımız yarışı koşalım diye bugüne kadar beklemiş, bugün için fit duruma gelmiş, yazmışlar, seri stili ile dış kulvardan direk öne sarkarak, düzlüğe gelene kadar avantaj sağlayıp, kazanmasını bekliyorlar. Safkan Tokaçoğlu ile bugün benim ilk tekim olacaktır.

OĞLUM SERKAN: Ankara'da oldukça iyi çalışmalar yapıp hazır şekilde Bursa'ya gelen safkan, bu pisti seviyor. Son yarışını bu pistte 1200 metrede koşan ve Açık 3 koşuyu kazanan bu safkan Anayurt ve Mehtar'ı çok kolay geçmişti. Safkan o gün start çıkışı ile birlikte liderliği alıp yanına kimseyi yaklaştırmamış, virajda farkı 4 boy yapan safkan bu farkı kapattırmayıp, çok kolay tempoda uzak farkla koşuyu kazanmıştı. Bugün o yarıştan tek farkı rakiplerinin taktiğini bilmesi ola da yanına gelip kendisini bozacak ve kendini bitirecek bri isim olacağını sanmıyorum. Sırf Oğlum Serkan kazanmasın diye burada kendini bitirecek tempoyu çok yükseltecek biri olmaz dedim, bu safkanıda günün ikinci teki olarak değerlendirdim.

BURSA ALTILIM

1.Ayak: 5.3.4.2 

2.Ayak: 2-BAŞKAN

3.Ayak: 7-OĞLUM SERKAN

4.Ayak: 7.2.3.5

5.Ayak: 3.4.2.5.1.6

6.Ayak: 11.2.7.8.9.10.4

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments