13.09.2019 CUMA BURSA

13.09.2019 CUMA BURSA

GOLDMARK: Son yarışında favoriye 2 boyla kaybetti ama bugün biraz daha iyi koşup koşuyu kazanmaya yakın görünüyor. Mesafe farketmiyor çim pist bulsun yetiyor bu safkan her zaman iyi koşuyor. Bugün en iyi koştuğu mesafede, startta kalmaz ise öne erken düşecek Gümüş Kafes'in arkasına yatar bekler yine son metrelerde yarışın içinde olur büyük ihtimal ilk ikiden düşmez ama umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz ve kazanır. Beni korkutan 31 yarışında 1 kere kazanmış olması. Tabela yapıp bir türlü kendini birinciliğe atamamış bir safkan. Tek yazıp başlayacaktım sırf bu yüzden koşuyu kalabalık tuttum.

MAKEDON: Bursa'da 26 Ağustos'ta kumda yaptığı koşusunda vasatı aşamamasına rağmen devamında çimde dördüncü olurken daha çok beğendiğim ve formunu artık bulmuş kazanması yakın diye düşündüğüm Makedon bu yarışta benim ilk sıraya taşıdığım isim oldu. İsmail Dinar o gün safkanı öne hemen atmadı, start çıkışı kaçanları hiç acele etmeden takip etti, viraja kadar önünde at ordusu vardı. Sonrasında öyle bir sprint attı ki  son yüz metrede 10 taneye yakın at geçti. Bugün aynı şey olmaz, yerini zamanını ayarlar, starttan sonra hemen öne gelir, kaçanı yakın takip eder ve çok şanslı olur görüşündeyim. Cazip tek arayanlara önerimdir.

UNKNOWN LOVE: Luck Moment'in kardeşi olan bu safkan hayatının ilk yarışında Halis Karataş idaresinde birinciliği alacak diye düşünüyorum. Bursa iç pistinde çok başarılı galoplar gerçekleştirdiğini, saatçilerin safkanın koşmasını beklediklerini, arada sorşinderdindende kurtulup bugün fit durumda yarışa gireceğini biliyorum.  Yarışın başından itibaren temposunu kabul ettirip son metrelere iç kulvar avantajıyla gelip geçilmeden bitireceğini düşünüyorum.

ALAÇATI AĞASI: İstanbul'da 1000 metrede kazanırken rakipleri ile gayet ciddi bir mücadeleye girip bundan başarıyla çıkan MY BILLIONARE o yarışta yarım boyla geçebildiği JETTAY ile bu koşuda yine buluşmuş durumda. Karataş My Billionare bırakmadı yine bindi ma burası Bursa, işi o kadar kolay olmaz, Jettay'da çıktığı gibi bitirme şansına sahip. Esas benim favori ise ALAÇATI AĞASI... Aynı yarışt abu iki isimle beraber koşup hemen diplerinde bitiren safkan rahatlığı ile benim dikkatimi çekmiş ilk yarışında kuponumda ilk sırada bu safkan olacak demiştim. Verdiğim sözü yemem çok inandığım safkanı baş akoyup iki ciddi rakibi ve BİRDELLO ilavesi ile bu koşuyu dört isimle geçiyorum.  .

AĞCABEYİ: Son yarışında çim pistte Kısa Vade koşuda altıncı olmuş olsa da çimde daha önceleri gayet tatminkar performanslar sergileyen safkan, Maidenlerinde bir yerlere kadar geldi ve Temmuz sonunda birinciliği alacak performansı gösterdi. Safkan orijin olarak çimde çok başarılı olacak gibi görünüyor ve Berksoy yavrusu olması nedeniylede bu tip orta mesafelerde her zaman söz sahibi olabilir. TAbi grubunu bulması lazım sert rakiplerle kendini harap eder ve bu sefer kendisi için uygun rakipler yanında, idmandaki performansları ile ilk sırada dşünülmeli düşüncesindeyim.

ŞEHRİBAN: Son ayakta favorim olan Şehriban son yarışını terlemeden, jokeyinden tek bir teşvik bile yemeden bitirdi. Ya dikkat çekmesin Satış Koşusunda İstanbul'da fazla zorlamayalım dediler çok döndü geldi yada o gün jokeyinin başka bri derdi vardı, at üstündeydi ama o derdini düşünüyordu atı unuttu. Safkanın bugün bu zor yarış gününde çok iyi koşmasını bekliyor, kuponumu son ayakta doldurmuş olmama rağmen, başa yazıyor kesnlikle unutmamanızı öneriyorum.

  BURSA ALTILIM 


1.AYAK: 5.1.2.9.10.4
2.AYAK: 3
/ 2.7.5
3.AYAK: 8-UNKNOWN LOVE
4.AYAK: 2.6.5.4
5.AYAK: 10.1.9.2
6.AYAK: 1
/ 5.6.4.10.2

BOL ŞANSLAR

 

 

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments