05.09.2019 PERŞEMBE ANKARA

05.09.2019 PERŞEMBE ANKARA

1.Ayak: Ya ilk ayak TSARİGRAD (8) tek yazacağız yada sonda Meleksima'ya altılı getireceğiz. Tay yarışlarında genelde bu sene sürpriz isimler geldi o yüzden ilk ayak rakipleri ile beraber değerlendireyim diyenler olacaktır. Ben kendi kuponumda Özcan Yıldırım tek yazdım favori tayla güne başladım ama bu altılı çok yüksek ikramiyelere gitmez diye isteyen ters kuponda yapabilir. İdman performansını yarışa yansıtırsa kolay kazanır denen bu safkanı risk alıp ilk ayak tek bıraktım.

2.Ayak: CİBEKOĞLU (2) rakiplerden çok farklı görnüyor. Bu altılı başta da dedim çok favorili gidip bir yerde cazip atla para verecekte olabilir. Misliciler için Cibekoğlu tek  sürpriz arayanlar rakipleri ile beraber düşünsün.

3.Ayak: İstanbul'da Grup 2 koşuda Başhükümdar ile giriştiği birincilik mücadelesinde çok yıpranan ama son metrelere kadar mücadeleyi bırakmayan AŞKABAT (2) için Selim Kaya'nın geri dönüş yarışı olacak diye düşünüyorum. Son iki haftada yalnızca 5 ata binen bir tek Grup yarışta Akgün ile üçüncü olan Selim Kaya bugün bu safkanla birinciliği alıp çıkışa geçebilir. Güvenilirmi biraz zor görünüyor o yüzden ANAYURT (1) ve DEMİRPERDE (7) ilavelerini yapıyorum.

4.Ayak: Bu koşuda herkes LAST CHANCE LADY (1) diyor, doğruda söylüyor. Çok kolay ve uzak kazanırken 1200 de 1.16.09 yapan safkan nasıl geçilecek,kim geçecek diye baktım durdum bir tek VALENTE (7) yazılabilir diye gördüm. Yarış bence 1-7 bitmiş ama altılınıza iki atmı yazarsınız yoksa tek bırakıp% 76 lık Agf oranlı ata göremi altılı kurarsınız ona siz karar verin. Ben Karataş'ın biz tek yazdığımızda gelmeme huyunu dikkate alarak cazip olsun diye 1-7 yazdım.

5.Ayak: Burası için günün en zor koşusu denebilir. Koşan 10 tayın hepsi kazanabilir diye düşünüyorum. İlk bakışta YIĞMATEPE (9) çok şanslı görünüyor ama süratli isimler olduğunu duydum o yüzden burada sürpriz aradım.

6.Ayak: MELEKSİMA (3) mevcut performansı ile rakiplerinden bugün için çok önde gördüğüm isim. İkinci olduğu yarış güzel son birinciliği zaten çok daha iyi ki bugünde idmanları aynen devam ediyor formunu yitirmedi kazanabilir.Rakipleri sürpriz aradım yazdım dileyen bu safkana da kuponunu getirebilir.

ANKARA ALTILIM

1.Ayak:  8-TSARİGRAD
2.Ayak: 2
.1.3.4.6.9.5
3.Ayak: 2.1.7 
4.Ayak:
 1.
5.Ayak: 9.3.2.4.6.1.5.7.8.10 
6.Ayak:  3-MELEKSİMA 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments