12.08.2019 PAZARTESİ BURSA

12.08.2019 PAZARTESİ BURSA

Bayram Günü Bursa'da 80 at koşuyor, çok kolabalık gibi görünmüyor ama eşit şansta isimler var, işimiz kolay değil, ortak kupon oynayın, olmazsa beşli yapın, bu altılılar riskli, cazip sonuçlar gelebilir, özellikle tay yarışlarına hiç kafam basmadı, gelebilecek bir kaç at söyleniyor ama çok güvenemedim.

Çok uzun uzun yazamadım ama genel hatları ile önemli detayları aktarıyorum.

LION FLAG: Geçen hafta favori olarak katıldığı koşuda starttan eksik çıkan, viraj sonrası içten dışa çıkan safkanların gazabına uğrayıp aralarda sıkışan ve sprint yerini mesafesini bir türlü ayarlayamayan Lion Flag bugün biraz daha uygun kilo ile katılacağı koşuda Ferdi Kabadayı iyi idar edebilirse sonlarda kuvvetli gelip kazanabilir. Koşudaki ANGEL HORSE çok kalite, uzun aradan sonra bu sene iki yarış gördü öncelikli olarak bu ikiliyi yazacağım.

KING ÖMER: 5 safkanın katıldığı Kısa Vade 6 yarışta koşu seçimlerini pek beğenmesemde King Ömer kazanacak gibi görünüyor. İstanbul'da hazırlanıp il il dolaşıp koşan bu safkan  iyi durumda Bursa'ya gelmiş görünüyor. Son Ankara yarışındaki ikinciliğini beğenmiştim, Osman Baba çok farklı bir isim onun arkası ikinci olurken sonlarda gayet etkili atakları vardı ve İstanbul'da Cuma günü başka bir yarış adah ayzılmıştı orayı pas geçip buraya kadar gelmiş mutlaka iyi bir yarış yapacak, uzunda iyi koşuyor bugün kazanır gibi görünüyor.

MALAKKA: Son yarışında benim dikkate almadığım bir isim di ve Gökhan Kocakaya bariyerde o kadar kolay bekledi ve son metrelere kadar atını sakladı ki, son metrelere sermayeli geldi, kazanmayı başardı, o günkü görünümü bir koşu daha kazanacağının habercisiydi. Bugün biraz daha uygun kilo almış olsa tek yazardım, yine alternatif tek olabilri ama hafif kilolu iki isim BASGAZA ve HAMHAMA öncelikli rakipler.

UĞURBABAM: Son yarışında beklenen sprintini yapamayıp son 100 metrede ilk ikiye girme şansı kalmayınca jokeyinin enseye bastığı UĞURBABAM, bugün son günlerin nazar değmesin çok iyi yarışlar çıkaran jokeyi Gökhan Kocakaya ile yerinde zamanında yürüyüp kazanacak günün BANKO su olacaktır.

ZORMÜZEYYEN: Son yarışını kuvvetli grupta Ankara'da koşacaktı, omuzunda bir iltihap oldu dediler yarıştan çıkardılar ama hemen 2 gün sonra safkan galop yaptı ve bir şeyinin olmadığı belliydi. Daha sonra iki ciddi iş daha yapıp bu koşuya gelen safkan çok ters bir yarış çıkarabilir. Bu safkanın pek tutulmadığını ve cazip bir sonuç çıkarabileceğini düşünüyorum. Dileyen tek düşünüp cazip sonuç hedefleyebilir diğer yerleri doldurabilir. Ben rakipleri ile beraber 4 at yazdım..

 

BURSA 1.ALTILI

1.Ayak: 5.4.1.2.3
2.Ayak: 7.4      

3.Ayak: 1-KING ÖMER
4.Ayak: 7.1.3.6.5.2
5.Ayak: 2.7.9 
  
6.Ayak: 1.3.5.6

BURSA 2.ALTILI

1.Ayak: 7.1.3.6.5.2
2.Ayak: 2.7.9 

3.Ayak: 1.3.5.6

4.Ayak: 2-UĞURBABAM
5.Ayak: 2.3.6.4.5.8.9

6.Ayak: 2-ZOR MÜZEYYEN  /  3.4.5

BOL ŞANSLAR


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

 

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments