25.07.2019 PERŞEMBE KOCAELİ

25.07.2019 PERŞEMBE KOCAELİ

20-27 Temmuz tarihleri arasında İstanbul dışındayım, tatilde olacağım. Herkes gibi bu işi yapanlarında tatile ihtiyaçları var ama biz uzun süreden beri yazmadan gün geçirmediğimiz için Tatil, Bayram, Yılbaşı falan tanımıyoruz, yarış oldukça bir şekilde tahminleri siteye koyuyoruz. Allah Hastalık, kaza, bela vermesin, yoksa gerisi kolay, tuttuklarımızı yayınlarız ama bu hafta çok detaya giremeyiz, telefonlara her zaman bakamayız, değişikliklerde düzeltmeler yapamayız, bilginiz olsun.

BORDO MAVİ: Son yarışı çok dikkatimi çekti. Özellikle yarışın bazı yerlerinde sonlara kadar direnecek görüntüsü vardı. MEsfe kısaldı ama safkan 8 kilo birden düştü 50 kilo koşacak. Ağır rakipleri yanında büyük bir sürpriz olabilir.

SERMANUR: Süratli gidecek yarışta, önde kaçacak isimlerin çokluğu, yarışı bekleyenlerden birinin kazanmasına neden olacak. Son koşularında bekleme yapmayı becermiş isimlerden SERMANUR her ne kadar öncelikli şanslı olsa da  DALBASTI (7) ve CALİBETAY (6) dan biri kazanırsa da hiç şaşırmam. Çimden sonra kumda aynı sprint atılmayabilir bu yarışın sonları bir anda çok ters bir at bile kuvvetli gelip yarış ortak olabilir.

CANFATMA: Elazığ Adana derken Kocaeli 'de kendini bulan ve ilk koşusunda ikincilik yapan bu safkan bugün kazanmak için koşarsa birincilik zor olmayacaktır. Ama döneyim dolaşayım ikincilik üçüncülüklerle az atlı Maiden yarışlar bitmez burada rahat yarış koşarım parayı toplarım derse o zaman yapacak bir şey yok. Benim gördüğüm at aynı yarışı yapsın bu rakipleri geçer, ben aynı performansı gösterecek düşüncesiyle kuponda tek bıraktım.

WHITE NOBEL: İstanbul'da çalışmalarını düzgün bir şekilde sürdürüp fazla üstüne gidilmeden, yarışlarda yıpratılmadan hazırlanan safkan kazandığı yarıştan 83 gün sonra bugün Kocaeli'de yine kendisi için uygun rakipler yanında şansını deniyor. Bu yarış öncesi İstanbul'da galobunu seyreden arkadaşların tam not verdiği safkan için tek dert pist değişikliğidir. Ters pistte koşacağı için galobunun bir tanesini İstanbul'da ters yönde yapan ve hiç bir eksiklik çekmeyeceği düşünüldüğü için Kocaeli'ne götürülen bu safkandan birincilik bekliyorum.

ALTILIM

1.Ayak: 9.7.1.3.4.5.2    
2.Ayak: 4.7.6    
3.Ayak: 5-CANFATMA    
4.Ayak: 6.5.1.3.4.2    
5.Ayak: 7.6.1.2.4.5.3    
6.Ayak: 4-WHITE NOBEL    

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments