30.06.2019 PAZAR ADANA

30.06.2019 PAZAR ADANA

Bu önemli günde Adana Altılısı için uzun uzun yorum yazacak zamanımız olmadı. İki tekimi ve iyi koşacağını duyduğum bri atı yorumladım geçtim.

SOLID BROTHERS: Çok formda olan safkan son yarışında kendisi için oldukça ters mesafede iyi grupta başarısız oldu gibi görünüyor ama o dördüncülük bile bugün koşacağı rakipleri geçmeye yetecek cinste görünüyor. Burak Bektaş daha önce bu safkanla start alıp ikinci olmuştu ve safkanı tanıyor diye düşünüyorum. Kilosu 58 olmasın arağmen bu kilolarla da başarılı yarışlar yapmış safkanın bugün kazanacağına inanıyorum.

GÜZERAN: Daha Maiden olmasına rağmen Ankara'dan getirilip bu Şartlı 4 koşuya yazılan Gobakbey yavrusu GÜZERAN için çok iyi bilgiler geldi. Kesinlikle ihmal etmeyip başta değerlendirmenizi öneririm.

DUBLIN: Geçen Pazar 1700 metrede koşarken sahada en çok tutulan isim olan DUBLIN o gün için İsa Akyavuz'un çok kötü binmesi ile birincilikten olmuş. Viraj dönülüp son dörtyüze gelindiği anda öndekileri atlatıp hemen öne gelen safkan erken yürüyen bincisi nedeniyle son metrelerde gelen Puzzle arkası ikincilikle yetinmiş. Mert Ali Solmaz o gün Puzzle ile iyi beklemiş son metrelerde hakim olduktan sonra hafiften dışa da çıkmış Dublin'in önüne doğru da kaymıştı. Bu sefer Mücahit BAyır deklaresi yapılarak 100 metre daha uzayan mesafede koşacak olan safkanın ismini son 200 e kadar duymayacağız belki ama o metrelerden sonra yapacağı ataklar safkana birincilik getirir diye düşünüyorum. Bu rakipleri iyi idare edilen bir Dublin yürüyerek geçer.

ADANA ALTILI
1.Ayak: 5.1.2.3
 
2.Ayak: 5.4.1.2.3.6    
3.Ayak: 6.8.2.1.3.4.5    
4.Ayak: 2-SOLID BROTHERS    
5.Ayak: 7.1.2.3.4.5
 
6.Ayak: 4-DUBLIN    

BOL ŞANSLAR


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

 

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments