30.05.2019 PERŞEMBE İZMİR

30.05.2019 PERŞEMBE İZMİR

1.Ayak: BANA (1) genelde kumda koşar sanılıyor bu kooşuda pek şans verilmiyor ama bu safkanın uzun çim pistte az farklarla kaybettiği bir yarış var ki o günkü kadar koşsun bu uyun grubu ağır kilosuna rağmen geçebilir. PRENSES SABRİNA (3) favor veriliyor ama bu safkan biraz rahatsız edilirse bundan etkileniyor yarışı erken bırakıyor, Barış Kurdu ağır kiloyla kaçabilirse şansı yükselir. ROCKY FOR MNM (7) nin son çim yarışı gayet etkili, rakipleri eksik koşsun devreye girer. Rüzgar Gold'un, Nurko'nun Anneden kardeşi EASTENDERS (13) İstanbul sentetik pist yarışlarından sonra Bursa çimin de de kötü koşmuş olsa da hayatında tek kazandığı yarışın çimde olduğu unutulmamalı İzmir'de farklı koşacağım derse üstlerde yer alacağı unutulmamalı. Kumcu Baydöker'in Anneden kardeşi DÖKERLİZ (2) hayatı boyunca kumda denendi çime bugün ilk defa çıkıyor ama diğer kardeşi Dökerson çimde de kazanmış bir isimdi. Diğer kardeşine benzediyse neden olmasın diyor kuponuma yazıyorum. Bu beşliden sonra MUNZUR RIVER (4), GALVATRON (8) ve MIA SOLE (6) geniş kuponlara yazılacak isimler.

2.Ayak: Çimde koştuğu 3 yarışta 1 kere kazanıp 2 kere üçüncülük yapan PARAMPARÇA (8) bincisini değiştirmiş Sinan Özen yerine Ahmet Oluk binmiş. Bu safkanı olumsuz etkileyebilir diyor yanına çimde daha kazanmamış olsa da iyi koşacağını düşündüğüm GÜÇLÜKIZ (2), kısa mesafede Paramparça'nın 1 boy gerisinde yer alan AKARCA KHAN (4), Bursa'd akoştukları yarışı kafa burun beraber arka arkaya bitiren FALÇATA (11) ve GÖLCÜKLÜ (7) ile son yarışında toparlanmış görünen iki isim ELİPS (13) ile TANZER (12) geniş kupona yazıyorum. .

3.Ayak: Son yarışlarında birincilik için çok çabalayan ama bunu başaramayan USTAOĞLU (6) en sonunda uzayan mesafede özlediği birinciliğe kavuşmuş İzmir'de kazanmıştı. Bugün'de aynı şekil uzun mesafede ekürisiyle birlikte çimde start alacak. Tabi yarışta DEMİRPOYRAZIM (4) gibi son yarışlarında uzun mesafelerde etkili koşmuş birde rakibi var. Bence bu iki ismi yazıp geçsek yeterli gelir..

4.Ayak: Son iki yarışını İstanbul'da çimde acaba daha güçlü rakipler yanında ne yaparız bir test edelim diye koşan BLACKBALL (2) bugün başarılar elde ettiği kum piste İzmir'e geri döndü. İstanbul yarışlarını hiç dikkate almadan yaptığı çalışmalara göz atıp İstanbul iç pistinde safkanı gözlemleyen arkadaşların söyledikleri üzerinden gidiyorum, gelen olumlu haberler nedeniyle sevdiği pistte uygun rakipler yanında kazanacağını düşünüyor, kuponuma tek olarak yazıyorum.

5.Ayak: Son günlerde düzelmeye başladı, sıkıntılar bitti, kazanacak durumda bilgileri gelen VICTORY RHYTHM (3) başa koyalım.   İzmir idman pistinin en iyilerinden olan Victory Rhythm, son yarışında buradaki bazı rakiplerinde geçmeyi başarmıştı. Bu mesafede Kocaeli'de kaznaırken yarışın gidişatı çok heline olan OVA KARTALI (2) öncelikli rakip olur diye düşünüyorum. Bugünde istediği tempoyu yakalarsa şansı yüksek olacak. Urfa'dan gelip Kocaeli'de kazanan çalışmalarını İstanbul'da yapan MY FREEDOM (5) için İzmir'de yine kazanacak diye duydum ilavesini yaptım.

6.Ayak: Son ayakta bizim İzmir ekibimizden AYDEMİRBEY (12) çok yi koşacak bilgisi geldi. Hani bu bilgiler genelde uçurtma oluyor dedikleri at bekleneni genelde vermiyor ama bu sefer başa almazsak kesin iyi koşar, hatta kazanır. O yüzden bizim ekibin "tek yaz abi" dedikleri bu safkanı tek değil ama başa yazıp arkasına ilk defa DİL Bağı takılan MAHMUT (5), BARUTEFE (3), UÇAN KARACA (7), TUĞTEKİN (4), KIVILCIM (1) ve DAİMON (6) ilavelerinide yapacağım.

İZMİR ALTILI
1.Ayak: 1.3.7.13.2
2.Ayak: 8.2.4.11.7 

3.Ayak: 6.4
4.Ayak: 2-BLACKBALL 
5.Ayak: 3.2.5
6.Ayak: 12.5.3.7.4.1.6

BOL ŞANSLAR

 

 


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

Yorumlar  

#7 Levent Koç 31-05-2019 00:06
ben bu sıtede büyük altılarda buldum ama ters gıden bırseyler var
#6 demir 30-05-2019 22:10
3'LÜ GANYAN 30 LİRA VERDİ ABİ SENDE HEPSİ FAVORİ BİZ HIYARLIK ETTİK 10 TANE BULABİLDİK YİNEDE ZARARSIZ ÇIKMAK GÜZELDİ
#5 Damacana 30-05-2019 22:07
Sondaki 12 arkası sıralı ikiliyi aldım 15 er tane guzel para 111 lira ama favori değilde bir kaçak at takılsa herhalde çok daha buyuk bir ikramiye alacaktık, çifteyle birleştirince altılıdan çok aldım tesekkurler

#4 merto metin 30-05-2019 22:04
Sondaki 12 yi tek yazıp hem beşliyi hemde altıyı buldum abi tesekkurler altılı 2 ortak ama olsun guzel ikramiye bayram uzeri iyi geldi devamı gelir insallah
#3 mert 30-05-2019 17:38
sağolun bilgi için ben ustaoğlu tek oynayacağım.demirpoyrazımın agf yi kaybedecegini sanmıyorum.
#2 Ufuk 30-05-2019 17:26
AGF kazanırsa Ustaoğlu da kazanmış sayılıyor,

Ustaoğlu kazanırsa Agf kazanmış sayılmıyor

Demirpoyrazım Ustaoğlu beraber yazarsanız

Demirpoyrazım gelirse kuponunuz 2 misli olur

Ustaoğlu gelirse 1 misli devam eder

E-bayi değilde normal bayiden Pomalin yazıp oynayabilirseniz Demirpoyrazım veya Ustaoğlu hangisi gelirse gelsin kazanmış sayılır. (Eskiden uyarı veriyor, fakat oynanıyordu şimdi Oynanıyormu bilmiyorum)
#1 mert 30-05-2019 17:14
3.ayak ta ustaoğlunun ekürisi çıktı .demirpoyrazı yazmasak ve gelse ustaoğlu sayılıyor mu ? kısaca ustaoğlu tek yazsak .demirporazı da yazmış oluyormuyuz ?

You have no rights to post comments