24.05.2019 CUMA BURSA

24.05.2019 CUMA BURSA

PASTOR: İlk ayağı hafif kilolulardan biri kazanır diye düşündüğümden başta alttakileri inceledim FORTHE KING te şanslı ama favori çıkmış Pastor ise tam benim istediğim gibi Adana'dan beri start almamış ama gelmiş güzel hazırlanmış, yarış istediği gibi gidecek, tempo kendisine yarayacak ve 47 günlük dinlenme safkana mutlaka iyi gelecek bugün biraz daha hırslı olacak. Başta Pastor sonra For The King daha sonra diğerleri olarak bir sıralamam mevcut..

MONACO: Çok uzun süre ara vermiş olmasına rağmen koştuğu üç yarışta da etkili olmuş bu yarışa çok uzun zamandır hazırlanmasa da kapasitesi, kalitesi, dinçliği ile bu grubu geçebilecek bir isim. Zaten bu yarış gelmez ise bir sonraki koşusunda % 50 Agf üstü koşar o zaman bizde tek olur ama işe yaramaz. Bugün bu safkan geçilecekse geçebilecek iki at var onlarıda ekleyip rahat yarış seyredebiliriz. Kocaeli'de iyi yarışlar yapmış bugünde favori çıkmış BOSS TO POISON öncelikli şanslı durumda. Daha sonra ise sabah çok iyi koşacağı yönünde bilgiler aldığım MY GÖKSU sürprize yazacağım. .

CİVANTAY: Kaşu çok süratli gidecek ve koşu içindeki taktikler ve jokeylerin yer seçimleri, sprinte kalkmaları, önde kuracakları tempolara göre yarışın sonucu direk etkilenecek. Tamamen taktiksel olarak doğruları yapanın kazanacağı bu koşuda CİVANTAY iyi bir bekleme ile son 200 de aralardan çıkıp kendini gösterip kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Yeltay koşmayınca koşu içinde ağır tempo olursa kaçan kim olursa o bitirebilir, yarış süratli giderse son metrelerde Civantay kendini gösterebilir. Başta bu iki ismi yazdım sonra diğerleri dedim.

ASLAN MEHMET: Geçen sene İzmir Bursa Kocaeli yarışları gayet başarılı olduktan sonra gerileme devresine giren ve sorunları bittikten sonra artık kazanacak durumda diye haberlerini aldığım bu safkan son Kısa Vade 6 yarışında Tokaçoğlu ile gerçeklştirdiği dördüncülüğün tesadüf olmadığını bugün sahaya yansıtacağı formu ile bizlere gösterecek. Bugün kısa mesafe starttan tereddüt etmeden çıkarsa yarış içinde yerini iyi alıp cazip bir sonuç olur üç tane büyük favori var yarışta, oranları eşit çıkmış, onlara güvenen kuponları temizleyebilir. Dört at yazarsak ARCHIE  de unutmayalım bu safkanında eli kulağında bugün olmasa bile çok yakında kazanır.. 

ÇELİKKALKAN: Ben beklenen seviyeye geldim, kendimi buldum, artık uygun grup buldum mu kolay kolay geçilmem demeye başlayan ÇELİKKALKAN son yarışında kazanır demiştik ama o gün için yarış içinde aksiliklerl karşılaşınca kazanacağı yarışı üçüncü bitirmişti. Bece bugün Bursa'ya gelmiş aradığı grubu burada bulmuş. Uzun mesafeli kum yarışları çok iyi koşan safkan 60 kilo olmasının pek etki etmeyeceği diğer rakiplerinde çok hafif kilo olmadığı bu grupta kazanmaya çok yakın görünüyor. Mart ayı sonunda Şartlı 5 kazandıktan sonra Kısa Vade 7 de Yoldaş ve Gümbür Gümbür arkası üçüncülük elde etmiş olan safkan devamında Gümbür Gümbür Semend biten yarışta dördüncü kalmış, bahsettiğim son yarışında da şanssızlıktan kaybetmişti. Bu grubun bir iki basamak üstü isimlerle verdiği mücadele bu koşuda çok iyi koşup kazanacağının da göstergesi diyor yine tek yazıyorum.

STAR GOLD: Son yarışında 58 kilo ile gayet güzel bri mücadele örneği gösterip debk isimlerin yer aldığı Maiden koşudan ikincilik çıkaran bu safkan zor görünen son ayakta Burak Akçay ile koşacak olmasının kendisine sağladığı 5 kiloluk avantaj ile birinciliği almaya en yakın isimdir. Yinede rakipleri şablonumda olup bazı takip edip kazandıramadığımzı isimlerde koşuda yer aldığından mümkünse beş ismi de değerlendirip geçmenizi tavsiye ederim.

BURSA ALTILI
1.Ayak: 6.5.8.7.2.1.3
2.Ayak: 5.2.8
3.Ayak: 4
.11.7.5.3
4.Ayak: 5-ASLAN MEHMET     

5.Ayak: 1-ÇELİKKALKAN
6.Ayak: 10.1.3.5.6

BOL ŞANSLAR

 

 


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments