11.05.2019 CUMARTESİ İZMİR

11.05.2019 CUMARTESİ İZMİR

PARAMPARÇA: Geçen sene ortasında yaşadığı sorunlar nedeniyle koşulara ara veren bu safkan Şubat ayı sonlarına doğru koştuğu yarışında fazlaca üzülmeden dön dolaş yapmış arkasından Handikap 14 yarışta Sinan Özen ile birinciliğe ulaşmıştı. 4 Nisan günü Muharrem Ok idaresinde katıldığı çim yarışında ise 50 kilo olmasına rağmen Muharrem Ok'un eksik binişi nedeniyle ancak üçüncü olabilmişti. 1200 metre mesafede yarışı hiç takmayan ve aralarda kalıp sıkışan, yerini iyi alamayan bincisi yüzünden üçüncü kalan safkan, arkasındanistikrarlı koşularına devam etti ve dördüncü kaldığı olsun yine Sinan Özen'il eikinci olduğu olsun iki yarışıda başarılıydı. Bugün çok şanslı olduğunu düşünüyorum, alternatif tek adayımdır.

HARD FLOOD: Bu safkanın Anne kan hattı oldukça başarılı. Kardeşleri erken gelişen ve yarış yaşamının başlarında başarılı olmuş isimler. Queen Berly olsun Bab olsun ilk koşularında başarılı oldular ve Hard Flood içinde ilk koşusunda başarılı olacak diyebilirim. Rakipleri inceliyorum pek ahım şahım bir isim yok yarış koşmuş ikinci üçüncü olmuş iki rakibi var onları ekledim geniş kuponda üç simle bu koşuyu geçtim ama dileyen risk alıp bu safkanıda tek düşünebilir.

GÖRKEMSon yarışında benzer bir grupta aynı bugünkü kilosunda koşup kazanmayı başaran bu safkanın o yarışında Barış Kurdu tarafından iyi idare edildiğini ve önceki yarışlarına göre düzlüğü olması gerektiği yerde döndüğünü düşünüyorum. Bu nedenle yaptığı sprintten sonuç aldı ve kazanırken yine kazanırım bu grubu her zaman böyle bir taktikle koşarsam geçerim diye gösterdi. Muhtemelen bugünde düzlüğü öndekilerin hemen dibinde vey ayakınında görmek ve sprinte de viraj döndüğünde başlamak isteyecektir. Bu defa lehine şartlar altında katılacağı yarıştan birincilikle ayrılmasını bekliyorum.

İZMİR ALTILI
1.Ayak: 5.4.3.2.10.7.1

2.Ayak: 3-PARAMPARÇA 
3.Ayak: 3  /  1.7 

4.Ayak: 1.4.2.3.5
5.Ayak: 1-GÖRKEM 
6.Ayak: 1.6.2.3.4.5.8

BOL ŞANSLAR


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez. 
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments