05.05.2019 PAZAR ADANA

05.05.2019 PAZAR ADANA

VEDATBABA: Hayatının ilk yarışına çıkacak olan safkanın Urfa'dan iyi hazırlıklar ile Adana'ya geldiğini öğrendim. İlk yarışında piste uyum sağlarsa, yaptığı işlerde usta atlar gibi gerçekleştirdiği aksiyonlarını sahaya yansıtırsa, kazanmak için en şanslı isim olacak düşüncesindeyim. .

ŞANSLIÇOCUK: Sert gruplarda tabela dışı kaldıktan sonra iki yarıştır ikincilik alan ve uzunda kısada iyi koşan bu safkan için bu sefer rakipler çok uygun. Uzunda aldığı ikinciliği bence bugün çok daha iyi koşacağı bu mesafe için baz aldığımda geçilmesini çok zor görüyorum. Burhan artık kazansın ikidir ikincilikle yetindi bu safkanı bugün birinciliğe atsın..

BAYBİLZİK: Makine provasını seyredip 25 Mart'ta 27 rahat yaptığını gördüğümde seri tay demiş bu safkanı not almıştım. Aprantisi bu sene yarış kazanamadı ama bindiği 28 atta 3 tane ikincilik yaptı. Hatta son iki ikinciliğini 28 Nisan günü gerçekleştirdi ve morali yüksek olarak bugün Baybilzik'in üstünde olacak. Kırımhan yavrusu olan bu safkan da 28 Nisan'da elde ettiği ikincilikte gösterdiği performansı çimde biraz daha yukarı taşıyabilir diye düşündüğümden kazanmaya en yakın isim olarak görünüyor. 

MAKSIMONNA: Bu sene bir türlü beklediğimiz yarışlarını yapamıyor ama bu safkanın Annesi tam bir sprinter at verir düzlükte ön grubu yavaşlamış yakalarsa affetmez sonda gelir hakim olur işi bitirir. Bugün yarışın gidişatının çok yüksek tempoda olacağını söylemeye gerek yok. Süratli safkanlar yarışın temposunu iyice yukarı çekecekken, bu safkan hemen diplerinde bir yarış sürdürür önde çok yıpranmayacak şekilde bir taktik uygularsa, kazanarak cazip bir sonuç çıkarabilir. Önde kaçayım derse o zaman kensisini sonlarda atlatacak Vasily nin şansı yükselir. Vasily ve Maksimonna birbirini yerse UNCHAIN MELODY devreye girer.

DERAYHANIM: Urfa'da katıldığı yarışlarda beklenen sonuçları alamayan safkan Adana'ya geldikten sonra iki koşudur iyi koşup üçüncülükler aldı. Bugün kazanmak için çok iddialı olan bu safkanın yanına yalnızca BESSEY ve CANIM ÇİDEM rakiptutuyorum dileyenler üç at dileyenler tek olarak değerlendirebilirler.

AMASYALI: Kısa mesafeye inan Amasyalı için zor yarış olacak gibi görünse de rakiplere bakıyorum 50 kiloluk bu safkanı zorlayacak iki isim var. Dileyen Amasyalı tek yazabileceği gibi dileyende yarış gören SER CARİYE (4) ile kaliteli FAHRENHEIT (1) ilavesini yapıp geçebilir.

BAŞATLI: Yarış hayatına başladığı 28 Nisan'da ki koşusunda kumda tabela dışında kalan safkan bugün içinçok daha hazır durumda. Hayatının ilk yarışında iki tane süratli rakibinin yanında liderliği almakta zorlanan, ısrar aedince son metrelere gerçek gücünü taşıyamayan safkan erken kendini tüketmiş buna rağmen son 200 e kadar öndeki mücadeleden kopmamıştı. O gün bu safkandan liderliği almak için zorlayan isimlerin en geri geldiği, Başatlı'nın mücadeleden kopmadığı, bugün öne dah arahat sarkacağı, çimde de daha iyi aksiyon yapabilecek bir yapısı olduğu göz önüne alındığından beyaz bayrak aayna yarışı beklediğimi söyleyebilirim.

ADANA 1.ALTILI
1.Ayak: 7.3.1.2

2.Ayak: 4-ŞANSLIÇOCUK 
3.Ayak: 7.4.2.10.6
4.Ayak:
10.2.5
5.Ayak: 10.6.8.2.1.4.7
6.Ayak: 7.15.4.5

 

BOL ŞANSLAR

 


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments