05.05.2019 PAZAR İSTANBUL

05.05.2019 PAZAR İSTANBUL

EĞİLGÜLÜ: Hayatının ilk yarışında kazandı derken bariyer dibinden gelen rakibine avlanan bu safkan gayet iyi bir mücadele örneği vermiş, başarılı bir tay olacağını göstermişti. İlk yarış için gayet tatminkar derece gösterip bugün çime çıkan tayın, bu pisttede iyi koşacağını tahmin ediyorum ama en uzak bir uyumsuzluk yarışa mal olabilir.

AKDERE: İlk sıraya AKDERE taşıyıp başlığı da yakın ara bitirdiği yarışlarla dikkat çeken bu safkanık atsam da diğerlerinin de şansı çok fazla ve BLAZING GIRL, ANITA BLAKE, MOLTO BENE, DAKOTA, LIFE TIME, DIRTY WOMAN ve ALTIN KAFES ilavelerinide yaptığım zor bir koşu olarak görüyorum.

LİZAS: Kocaeli kumundaki son yarışını dikkate almayıp sentetik pistte uzun mesafede koştuğu yarışları baz aldığımda bugün için kendini son metrelere iyi saklarsa bu safkanın birinciliğe uzanabileceğini düşünüyorum. Bu safkanın en ciddi rakibi Agf de de favori çıkmış CARROT olur. Bu safkanda bri üst gruptaki yarışında başarılı koşmuş dördüncü olmuş devamında bu yarış için hazırlıklarını gayet iyi tamamlamış durumda. İki ismi yazıp geçelim.

DEMİRBÜKEN: Bu koşuda iyi bir yer tuttarsa Demirbüken'in çok çok iyi bir sonuç alacağına inanıyorum. Son yarışında içlerde kaldı dışa çıkamadı, yol bulamadı buna rağmen çok yakın bitirdi, beşinci oldu bu sefer biraz daha kopuk gidecek bir yarış ve kapanma gibi bir durum olmaz. LAST SHADOW, SHARPA ve KREACHER rakipler kalabalık tuttuk ama ya Demirbüken yada çok at şeklinde değerlendirdiğim bir koşu..

YOLKIRAN: Çimde koşacağı bu yarışa artık iyice kendini bulmuş şekilde katılacak olan safkan önde koyacağı sert tempo ile çıkışla birlikte liderliği alacak son metrelere kadar direnip kazanacak görüşündeyim. Son koşusunda 1400 sentetikte 1.35.87 koşarken Adem Aslan ile Onurluefe'yi geçmeyi başarmış bu safkan bugün İlker Soyad ile yakaladığı formunu sahaya yine yansıtacak, özlediği birinciliği yakalayacak durumda. At yazınca bir çok rakibi var ama ben bugün 18 safkan içinde tek yazarak kurgumuzu son ayağa bağladım.

Ben kendim 44 liralık ufak kısmı oynayacağım. Orak bulursam ikinci ayak çıkardığım üç atıda kupona eklerim. Herkese ortaklı cebe fazla zarar vermeyen kuponlar dilerim. Her yarışı oynamanıza da gerek yok seçip oynayın rahat edin, bir günde bu kadar çok altılı varken hepsine saldırmamak gerekli.

 

İSTANBUL ALTILI
1.Ayak: 6.7.1.2

2.Ayak: 8.9.11.6.3
3.Ayak: 3.4 
4.Ayak:
2.5.6.3 
5.Ayak: 5.1.2.3

6.Ayak: 7-YOLKIRAN 

BOL ŞANSLAR

 


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

Yorumlar  

#3 Mert 05-05-2019 20:10
Ufuk baba sen kralsın
#2 Kadir 05-05-2019 18:20
45 liraya 718 güzel ikramiye tam pazar harçlığı artarak devam etsin takibe devammm...
#1 Kadir 05-05-2019 18:15
Tebrikler. Son ayak tek mükemmel seçim olmuş BRAVO

You have no rights to post comments