02.05.2019 PERŞEMBE ANKARA

02.05.2019 PERŞEMBE ANKARA

9 Ankara, 9 İzmir koşusu var, hepsini çalışıp, yazmak kolay değil... o yüzden son dakika bilgilerini toparlayıp Ankara yarışları için pist hava durumunu da kesin öğrenip saat 1 e doğru bu sayfada tahminleri yayınlayacağım..

İlk altılıda çok değişik duyumlar var, kısa kısa yazıyorum...

İlk koşuda çok değişik bir tay çıkar gelir ona garanti veremem ben duyduğum dört ismi kupona ekledim.

İkinci koşuda herkes Birkasım oynuyor olabilir, at kazanabilirde ama çok süratli isim var, önde birbirlerini yerler 4 gün önce kendisine uygun olmayan oşuda eksik koşan ALDERAMİN önde birbirini yiyecek olanlardan yararlanıp kazanabilir. Alternatif Tek adayımdır.

Üçüncü koşuda ŞERAHLIKIZI büyük favori Topraksu yanında kazanmaya çok yakın gördüğüm isimdir. Son yarışları kısa mesafedeydi bugün uzuna çıktı ve kilo avantajı yüksek Topraksu 59 kilo ile zorlanırken bu safkandan çok etkili koşu bekliyorum. Alternatif Tek Adayımdır.

Dördüncü koşu ikinci altılı ilk ayakta FOREVER IN LOVE Karaderviş arkası beşinci kaldığı yarışta bile iyi koştu. Kazandığı yarışın tekrarını yaparsa bu sefer birincilik için çok iddialı olur. RING OF FIRE'a Özcan binmesi de önemli onsuzda olmaz. LUMINESCENCE ve TİPİTİP te yazılmalı.

Beşinci koşuda size önerim AHDAR takibinizde olsun bugün kötü koşsa da unutulmasın. Bugün favori verilmiş ama bu eküri erken koştuğu bu atla kazanırsa bence sürpriz olur. At çok iyi not alın 1-2 yarış sonra seri birinciliklere başlar ama bugün daha hazır değil diye bilgi aldım.

Altıncı koşu karışık onun yorumunu yapmadan çok at yazıyorum. Benim görüşüm VANTABLACK için kolay yarış olmayacağı yönünde. POSITION POWER ın gerçek kalitesini bu koşuda göstereceğini ve kazanabileceğini düşünüyorum.

Yedinci koşuda İzmir'de ki son yarışında 1200 metrede gayet etkili koşup DOYOUN HEARTED alternatif tek adayım. My Royal Sun'a yarım boyla kaybettiği o koşudaki gibi bir performans gösterirse Ankara düzlüğünde herkese hakim olur kazanırken fazlaca zorlanmaz.

Sekizinci koşu benim için iki ihtimalli bir yarış. Son koşusunda kendisi için uygun tempo olmamasına rağmen ikincilik alan COCHABAMBA bugün daha uygun tempoyu bulacağını tahmin ettiğim bu koşuda ya kazanır yada bu koşu çok atla geçilir. Herkes PALAWAN oynuyor ama bu safkandan çok umutluyum.

Dokuzuncu koşuda ilk defa koşan taylar arasında eküriler herkesin dilinde ve kuponunda var ama ben KIR ATIM çok iyi koşacak diye duydum. Bu safkan Urfa pistinde çok iyi dereceler yapmış sonra Ankara'ya gelmiş buradaki işide kötü değil. Kazanacağına inanıyorum ama süratli biri çıkar bitirir diye korkumdan dört at yazdım. CANSEKLAVİ çok pahalıya alınan bir tay, mutlaka iyi bir yarış atı olur ama bugün birinci olurmu o bence soru işareti. Ekürisi de iyi koşacak gibi görünüyor. Diğer ihtimaller SİVASLIKIZI ve ILIKRÜZGAR..

ANKARA 1.ALTILI
1.Ayak:
2.7.11.1
2.Ayak: 2-ALDERAMIN  /  6
3.Ayak: 3-ŞERAHLIKIZI  /  1
4.Ayak: 1.8.5.9
5.Ayak:
1.3.5.6.2
6.Ayak: 6.1.5.2.7.4

ANKARA 2.ALTILI
1.Ayak: 1.8.5.9
2.Ayak: 1.3.5.6.2
3.Ayak: 6.1.5.2.7.4

4.Ayak:
1-DOYOUN HEARTED
5.Ayak:
5.3.7.4.10.2
6.Ayak:
6-KIRATIM    

BOL ŞANSLAR

 


Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments