27.03.2019 ÇARŞAMBA BURSA

27.03.2019 ÇARŞAMBA BURSA

Sevimsiz bir Bursa yarışı ile beraberiz.

AGF Tablosunda İlk ayak % 40 üstü BAŞOK, üçüncü ayak % 60 üstü BRAVE COLLEEN ve dördüncü ayak % 50 üstü TOROSDAĞI koşuyor. Bizim için önemlisi üçününde gelmemesi ama bunu başarabilecekmiyiz bakalım sahada göreceğiz. Tuttuğum isimleri kısa kısa yorumlayıp geçiyorum favorilerin kazanmasına çok alıştık onları devirmek için elimizden geleni yapalım.

ACHIMENES: Kasım ayındaki yarışlarında oynadığım ve koşularını beğendiğim isim ACHIMENES (1) Maidenden çıkmadan Aralık ayında Bursa'da Kısa Vade 'de koşmuş orada bile bende ilk sırada yer bulmuştu. Safkan 105 gündür start almasa da üzerinde Tolga Yıldız olması ve rakipleri içinde ahım şahım bir ismin bulunmaması nedeniyle ilk sıraya taşıdığım isim oldu. Tolga boşa deklare olmaz işlerini göremesek te bu safkan bugün çok farklı koşabilir düşüncesindeyim.

PISSCA: 20 Şubat yarışında Kumda 1800 metrede hayatının üçüncü koşusunda beşincilik almış bu safkan Bursa'da sahada herkesin dilindeki isim demiş 1300 metrede tek vermiştik kazandı. Çok fazla koşmamasına rağmen bir sonraki yarışında taktik değiştiren, hemen öne düşen safkan, yine tek oynadığımız Şartlı 3 koşuyu da kazanırken beni korkutmuş ama gelenlere direnip gücünü göstermişti.  Bugün mesafe daha kısa ve yarışın başlarında önde kaçacak rakiplerini yakın takibe alacağını veya hiç kimseye şans tanımadan direk kendini öne atacağını düşünüyorum. Bu uygun kilo ile önde kuracağı tempo veya öne yakın gidip yerinde yürüyerek virajda alınacak bir liderlik bu safkana birincilik getirebilir düşüncesindeyim. Fakat baştada dedim büyük favori olunca ve son yarışında oynadığımız ROWDY 'de koşuda olunca ikisini beraber yazmak taraftarıyım.

BRAVE COLLEEN: Günün büyük favorilerinden biri olan bu safkan Miadenden çıktı Kısa VAde de tabela yaptı arkasından iki tane güzel yarış koşup kazandı. Normalde burayıda kazanır ama OMER IN MY MIND İstanbul'da uzun mesafelerde yaptığı yarışlarda kötü koşmuş olsa da kalitesi kapasitesi belli bir isim. Beraber değerlendirmek mantıklı olabilir .

BATMAN ASLANI: Herkes TOROSDAĞI oynuyor ama geçen senenin Grup koşularda en iyi işleri yapmış isimlerinden birinin burada kesinlikle ihmal edilmemesi lazım. İki yarış gördü istenilen seviyeye ulaştı bu sefer Torsodağı'na hiç şans tanımadan temposunu koyup bitirebilir.

KARAHİSAR: Bugün için en güvendiğim isimlerin başında gelen bu safkan önde kendi halinde tempo koyup gidemeyecek belki ama BEDWULF ve YILDIZHAN STAR ağır kiloları ile pek ısrar etmez kovalamazsa biraz boş bırakılırsa bugün kazanabilecek kapasitesi ve formu olan bir isim. Çok at yazma şansımız var ama bu safkan ilk sırada yer alsın.

ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 1.3.8

2.Ayak: 7.3 
3.Ayak: 1.2 
4.Ayak: 3.4 
5.Ayak: 5.4.1.2
6.Ayak: 2.4.3.5.10.6.8.1.7.11

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar (150 TL) civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments