09.03.2019 CUMARTESİ İSTANBUL

09.03.2019 CUMARTESİ İSTANBUL

Detaylı yazmaya zaman kalmadığı için kısa kısa tuttuğum özel isimleri anlatıp geçiyorum...

RIGHT HUNTER: Temmuz ayında altıncı koşusunda Maidenden çıkan ve uzun bir ara veren safkan bu arada en iyi şekilde hazırlıklarını sürdürüp Şubat ayının ortasında 1500 metre sentetikte bir yarış gördü. Handikap 15 mücadelede üzerinde Selçuk Akbulat vardı ve 17 safkan içerisinde beşinci olurken kazananla arasında yalnızca 50 salise vardı. Bugün o yarışa göre biraz daha iyi duruma gelmiş olması ile ilk ayakta öncelikli değerlendireceğim isim olup Ahmet çelik ile mutlaka öncelikli olarak kuponlara işaretlenmelidir.
 

BU:
Son yarışlarında form sıçraması yaşayan bu safkan Şubat ayı başında beşinci olduğu yarışa birlikte çıkışa geçtiğini gösterdi daha sonra 22 Şubat'ta beşinci 1 Mart'ta ikinci olurken formunun zirve yaptığını da belli etti. Bugün 1200 metrelik bu yarış güçlü rakipler oalcak olsa da mesafe safkan için çok uygun ve Kocaeli pistinde ileriye götürdüğü form durumunu İstanbul'da sürpriz birincilikle taçlandırırsa şaşırmam. Rakipler tabiki var kuponunuzda bir yerlere bu safkanı sıkıştırmaya çalışın.

DENİZMAVİSİ: 
Herkes Blanchard diyor ama benim öncelikli tercihim Deniz Mavisi olacak. Safkan Aralık ayı sonunda o gün iiçn yarışın büyük favorisi Always Perfect arkası ikinci olduktan sonra çok gelişim gösterdi 60 kilo ile katıldığı Handikap 15 mücadeleyi rahat kazandı ve bir kademe dah aüst gruplarda da iş yapacağını gösterdi. Bugün 54 kiloluk sıkleti kendisi için avantaj olup büyük şansa sahip olduğunu dşünüüyorum. .

MAGNUS: 151 günlük aradan sonra sentetiğe ilk defa çıktığı yarışta ilk defa takılan Kapalı Gözlük ilavesininde yardımıyla gayet iyi bir performans gösteren bu safkan ikincilik almıştı. O gün yarışta CROCHET ve TORCULARIS gibi iki önemli rakip vardı ama safkan uzun mesafede çok daha başarılı koşacağını Torcularis'in arkasında ikinci olurken göstermişti. Hele son metrelerde içeri doğru kaymasa dıştan sprinte devam edebilse o yarışı bile kazanırdı. Bugün AGF Tablosunda çok büyük bir orana sahip ama bu rakipleri kolay geçmesi gerekir boşuna bu safkanı yıkıp çok at yazıp kuponu bozmak istemedim son ayağa kuponumu taşıdım.


ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 3.5.9.4
2.Ayak: 6.3.4.1
3.Ayak: 4.3.1
4.Ayak: 3.4.2.9.6
5.Ayak: 4.1.7
6.Ayak: 10-MAGNUS

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar (150 TL) civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments