27.02.2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL

 

27.02.2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL

UMUTLU: İlk koşuda yer alan bu safkan birinci beşli ganyanı oynayacak arkadaşlar varsa başta düşünebilecekleri isim olabilir. Çok tutulmuyor ama durumunun gayet iyi olduğu bilgisi geldi REİSOĞLU rakip durumunda görünüyor. ÖZPAR önde rahat kalırsa şanslı olabilir.

DERİNDİYAR: Geçen sene yarış yaşantısına başlayıp 2 yarış gören bu safkan uzun aradan sonra bu sene 3 yarış yaptı ve fit durumda. Maidenden çıkacak gözüyle bakıyorum. İlk beşli ganyan oynayacaklara tavsiyemdir.

SİNGAPUR: Bu koşuyu çok zor olarak gördüm kalabalık tuttum ama son yarışlarına hiç aldırış etmeden bugün start çıkışıyla birlikte ön grupta yer tutacak olan bu safkanı ilk sıraya taşıdım. Kocaeli yarışı da kötü oldu diye pek verilmiyor oynanmıyor ama BİR ÖMÜR'ün bu kadar tutulduğu yerde eski yarışlarına bakın bu safkanı geçebilecek kapasiteyi göstermiş Singapur bence bir kademe daha önce düşünülmelidir.

IKADOR: Son Kocaeli yarışını beğenmediğim ama o pistteki performansını değerlendirmeye almadığım bu safkan İstanbul'un ikici ayağındaki bombamdır. Metim Hamedi'den kurtuldu Gökhan Gökçe gibi zaman zaman çok etkili binn bir jokeyle start alıyor. Gerçek gücünü gösterirse sprint mesafesini iyi ayarlarsa kazanabilir..

ERTEMİZ: Pist ayrımı yapmadan her koşuda kendini gösteren ve gayet iyi performanslar sergileyen bu safkan bu koşuda AKKULA, GÜMÜŞKESE ve ŞAHİNTER gibi üç tane önemli rakibe rağmen birincilik için en az onlar kadar şanslı gördüğüm isimdir..

MAGNUS: 151 günlük araya ve sentetiğe ilk defa çıkacak olmasına rağmen bugün ilk defa takılan Kapalı Gözlük ilavesininde yardımıyla CROCHET ve TORCULARIS gibi iki önemli rakibin yanında uzun mesafede çok dah abaşarılı koşacağını düşünerek MAGNUS'u ilk sıraya taşıyorum.

RIVER GIRL: Bugün tekimizi Yamak 3 yarışından seçtik... Sentetik pistte gayet başarılı yarışlar yapmış olan RIVER GIRL 9 Şubat yarışında starttan biraz eksik çıkarak koşuyu arkalarda takip etmiş, Müslüm Çelik startta kalan Wenona'nın bile gerisine düşmüş, daha sonra iç pistten ataklarına başlayıp bariyer dibinde Cosmic Dancer'ın kendisini kapaması sonucu pusmuş, buna rağmen kazanan atın 40 salise yani 2 boy kadar gerisinde beşinci kalmıştı. Bugün için Sefer Demir'in Dişi rakiplerini iyi bir yerde takip edip en azından dıştan ataklar yaparsa kazanacağına innaıyorum.

ASHERA: Büyük favori çıkmış bu safkan bugün sahada herkes tarafından tek olarak oynanıyor. Dileyen bu safkanı tek bırakıp beşinci ayak tuttuklarınıda ekleyebilir. Ben cazi polması açısından notlarımda sürpriz yapabilecek olarak yer alan LADY ROSA, KISA DEVRE, DO NOT WORRY ve DERDİYOK ilavelerini kuponuma yaptım..

 

 

 

İSTANBUL ALTILI:
1.AYAK:
5.1.7.12.10.8.4.3
2.AYAK: 6.1.7.2.13

3.AYAK:
4.1.2.7 
4.AYAK:
3.1.5 
5.AYAK:
8-RIVER GIRL
6.AYAK:
1  /  8.6.3.2

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar (150 TL) civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

 

Gerisi size kalmış....

 

You have no rights to post comments