26.02.2018 SALI KOCAELİ

 

26.02.2018 SALI KOCAELİ

1.Ayak: İstanbul’da uzun süreden beri takibimde olan ve bu yarışa çok iyi hazırlanıp gittiği bilgisini aldığımız MOMENT AFTER (8) ilk yarışına çıkacak olmasına rağmen çok güçlü pedigrisi ile ilk isim olmayı hakkediyor. Safkanın her geçen gün daha iyi bir duruma geldiğini gözlemliyoruz ve start çıkışı bir aksilik yaşamaz ise birincilikte çok şanslı olduğunu düşünüyoruz. Maidenden çıkması geciken isimlerden  LAYD LION (6) yine tabelayımı zorlar birinciliğemi saldırır tamamen yarış içindeki taktiksel tercihlere göre bu belirlenir. Yazmadan olmaz diyor üst sıraları zorlayacak bir başka isim olarak RAIN FLOWER (9) ekler ilk ayak risk alıp ufak kuponumda üç atla geçerim. Geniş kuponlar ARANANKAN (1), MISS NILFER (7), ELACAN (3) ve RED TIDE (10)

2.Ayak: Handikap 15 yarışta kilo farkları yarışın sonucuna etki yapabilir. 4-5 kilo fark var demeyin bu gruplarda her an her şey oluyor her ne kadar GÖZÜ AÇIK (4) ve ŞİMŞEKKRAL (2) önde görünüyor Agf'de de ayrılmış duruyorlarsa da form durumu gayet iyi olan uygun kilolu TUMBUL ŞEN (5) ile hafif kilolu BUĞRAHAN (6) en az bu safkanlar kadar şanslı olacaktır. Geniş kuponlara ağır kilo olmasa daha önlerde düşüneceğim ALTINONUR (1) ve 4 gün önce koşan KARATEPELİ (3) de düşünülebilir.

3.Ayak: Altı safkanın katıldığı sürat yarışı seyredeceğiz. Bu tip mesafeler ilk bakışta kaçanların bitireceği bir mesafe olarak görünse de bekleyenler içinde büyük avantaj olabilir. Önde kaçanları mantıklı bir yerde takip ederse NAKİT (4) ve THE LAST LEGEND (3) iyi bir bekleme ile önde mücadele edecek GOLD FOOT (1) ve RASİMBEY (5) ikilisini sonlarda atlatabilirler. İLKAAN (2) uzun aradan sonra dinçlikle bu rakipleri geçecek kapasiteye sahip olabilri çok sürprize RUN AND WIN (6) düşünülebilir.

4.Ayak: Şans vermediğim yarışında en dışa doru sapmasına rağmen kazanmayı başarmış NİLDA (4) Kocaeli'ne geldi. 1600 metrede 1.54.15’lik derecesini bugün oldukça vasat rakiplerine karşı baz aldığımızda çok farklı duruyor. Yalnız ben o yarıştaki dışa açılmaları hiç beğenmemiştim. Kazandı ama saptı en dışa çıktı sanki bir acısı var gibiydi. Bu safkanı geçerse kim olur diye baktım araştırdım bir tek SULTANHAN (7) şanslı olacak gibi görünüyor. İkisini beraber yazmanızı öneririm.

5.Ayak: ZAZAHASAN (1) dört gün arayla koşmasa burada geçileceğine hiç ihtimal vermeyeceğim isim olurdu. Uzun mesafeleri çok koşan safkan kazandığı son yarışı ile çok formda olduğunu kanıtlamış bir isim. Bu kadar sık koşunca tek yazamazsak hepsini kuponda bulundurmak gerekir. Buraya at yazacaksak apranti hatasıyla kaybettiği son yarışı baz aldığımızda en az Zazahasan kadar formda olduğunu görünen GÖLDEM (2) başta yazalım daha sonra diğerleri diyelim.

6.Ayak: Düzarat ekrisinin safkanı CAPTAINS BABY (4) İstanbulda başladığı yarış hayatında ilk yarışında üçüncülük aldıktan sonra Kocaeli'de iki koşu yaptı ve yine tabeladan düşmeden tatminkar sonuçlar aldı. Furkan bırakmadan safkana biniyor ve İstanbul pistinde yaptığı galoplarını da takip ediyorum gayet formda ve sıhhatli olarak Kocaeline gidiyor. Sabah ekibede sordum onlarda bu sefer tamam kazanıp döneriz dediler ki bende bütün ayakları yıkıp favori olsa da bu safkana kuponumu getirdim.

KOCAELİ ALTILI:
1.AYAK:
8.6.9     
2.AYAK: 4.2.5.6
 

3.AYAK: 4.3.1.5
  

4.AYAK: 4.7

5.AYAK:
1.2  
6.AYAK: 4-CAPTAINS BABY

BOL ŞANSLAR

zengin

 

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar (150 TL) civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

 

Gerisi size kalmış....

 

Yorumlar  

#1 Yılmaz 27-02-2019 00:49
Aldığın parayı sonuna kadar hak ediyorsun. Üyeliğim yeni olmasına rağmen sayenizde 2 bin ₺ üzerinde kazandım, özellikle bu gün verdiğiniz 13 crazy boy protesto dan atılması 7.bin₺ den etti bizi, uzatmayacağım başarılarınızın devamını diler tekrar tebrik ediyorum.

You have no rights to post comments