18.02.2018 PAZARTESİ BURSA

18.02.2018 PAZARTESİ BURSA

BRAVE COLLEEN: Ağustos ayında yarış görüp, ikinci olan arkasından geri alınan tay Ocak başında en geri geldiği yarışın ardından son yarışını çamur sahada kazandı ve Maidenden çıktı. O yarışa kadar çok ciddi hazırlanırken kazandıktan sonra fazla üstüne gidilmeden bu yarışa giriyor, sabah eküriye yakın bir arkadaşımla konuştum, yine çok iyi koşmasını bekliyorlarmış ama tek değil rakiplerle birlikte düşünüyorum yinede ilk sıraya ben bu safkanı taşıdım. Çok süratli gideceği kesin olan yarışta çıkışta kim liderliği alırsa sonunuda getirebilir başlangıç önemli. İyi çıkan rakiplerinden avantajı kapacak.

HÜRSEV: Koştuğu yarışları incelediğimde kısalarda bile gücünü mümkün olduğunca yüksek tutup son metrelerde gayet iyi mücadeleler yaptığına şahit olduğumuz bu safkan mesafe uzadıkça çok daha şanslı duruma geliyor. Gündüzeli ekürisinin safkanı Murat Gündüzeli ile gayet iyi performanslar çıkardıktan sonra bugün Tamerinoğlu yavrusu olduğunu en iyi gösterebileceği 1900 metreye çıkıyor. Yarışa başlarda hiç müdahil olmamalı kendi halinde öndekilerin gidişini seyretmeli ne zaman öndekiler durmaya başlayacak işte o zaman yürümeli ve kazanmalı. Önde olayım kaçayım bitiririm gibi bir taktik izlerlerse bilinki satış koşusu yapıyorlar çok iyi beklerse kazanır. Son yarışını seyredin tutarak son 300 e geliyor sonrasında başla kaybediyor ama bugün aynı şekil virajı döndüğünde yanında kendisi kadar diri kalacak pek bir at olmayacaktır. Agf si yüksek ama kazanma ihtimali bence Agf oranından daha yüksek diyor kuponumda HÜRSEV TEK bırakıyorum.

YILDIZHAN STAR: Behramkale gibi önemli bir rakibinin olmadığı bu koşuda önde liderliği almak için kendisi kadar istekli başka isimler olsa da onları kalitesiyle ezecek bu isim yarışın gdişatı çok lehine olacağı için büyük avantaj sahibi olacak. Hatırlarsınzı sene başındaki koşularında hep kazanır diye size bahsederken iki tane üstü üste kazanmış devamında Behramkale'ye toslayıp iki koşu tabelanın arka sıralarında yer bulmuştu ama bu sefer 60 kilo olmasına rağmen tempo olarak ağır basacağı rakipler yanında start alıyor. Yarışı süratlendirecek kendi halinde gidecek sonlara kadar kendisini yakın takip edecek FAITHFUL WOLF ve onlar önde birbirini yesin diye pusuda bekleyecek ARKANSAS SOUL'a direnecek gibi bir görüntüsü var.

YÖRÜK KANI: 
Bu koşuda favori ACIDİLLİ FATİH rakipleri ayırmış gitmiş ama mesafenin 1800 olması bende sürpriz olabilir görüşünü ön plana çıkarıyor. Yörük Kanı'da sürpriz olacaksa bunu yapmaya en yakın isim gibi görünüyor. Anne kan hattından uzun mesafeleri çok iyi koşacağını düşündüğüm safkan bir anda beklenen patlamayı gerçekleştirip çok farklı bir sonuç alabilir. Favori le birlikte KUTLUŞAHIM ve LİZARDON 'da yazdım dört isimle koşuyu geçtim ama özellikle Yörükkanı çok tutuyorum.   

ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 1.2.5.4.7.6
2.Ayak: 3-HÜRSEV 
3.Ayak: 4.3.1.2.5
4.Ayak:
1-YILDIZHAN STAR
5.Ayak: 10.1.3.4
6.Ayak: 1.2.5.6

 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar (150 TL) civarında tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurguların hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez.
Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

You have no rights to post comments