12.02.2019 SALI KOCAELİ

12.02.2019 SALI KOCAELİ

Yorum yapmaya zaman kalmadı kısa kısa yazayım...

İlk ayak çok süratli geçer bu tempolarda son metreler kilo farkları nedeniyle bitmez uzarda uzar. Daha çok hafif kilolular ön plana çıkar ama

İkinci ayak çok kaçacak at varken bekleyenler gelir diyeceğim ama mantık onu gerektirse de bekleyenlerde umut yok. Sekiz atın en az beş tanesi öne düşmesi gerekir onlar birbirini temizlerde KRALİOVA'ya gün doğar ama onunda ne zaman ne koşacağını antrenörü bile bilmez. Antrenörü raporlu Kocaeli'ne gelmedi ama at yok yanında kazanabilir diyor. Tek rakip GÖZÜAÇIK dedi oda zaten favori. Ufak kuponlara son altıncılığı dahil son yarışlarında dikkatimi çeken NİZİPLİKIZ ilave edip geçeceğim. Çok at yazan kafasına göre ilavesini yapsın.

BEHRAMKALE ve YILDIZHAN STAR arasında geçecek bir mücadele deniyor ama koşu ağır tempo yerine çok ciddi sürate binince ne olacağı hiç belli olmaz. Biri kaçar diğeri sonradan gelir bu ikilinin arasında biter düşüncesi bugün gerçekleşmeyebilir. Kilo avantajıyla RESURRECTION kaçacağı için yarışın gidişatı ve sonucunu kestirmek zor. Çok süratlenirse ARKANSAS SOUL'da şanslı olacak. Diğer iki isim büyük kuponlara ilave olabilir.

Normal şartlarda mesafenin 1500 olmasını baz aldığımızda son metrelerde güçlü ataklarını seyredeceğimiz  FLYING ZEUS kazanır diyebiliriz ama bakıyorum bakıyorum içime sinmiyor. Son ayakta Maidenden çıkacak bir ata inandığımdan burayı kapadım ama dileyen 1 tek te düşünebilir. .

Beşinci ayak HANIMSULTAN ekürisi ile birlikte n planda gözüksede ben hiç sevmedim aklıma yatmadı çok at yazdım. HABERLİ, YOLAŞAN, KIZIM İREM, ISLAH, BANKIZ, TOMURCUK ÇİÇEK, KIZIM MELTEM sırasıyla yeriniz olduğunca değerlendirin.

Son ayak tekimiz KUZEY HAMZA olacak. Geçen sene Aralık ayı başında Kocaeli Şartlı 1 koşuda ikinci kalarak başladığı yarış yaşamında 10 gün sonra favorilerden biri olarak koşan ama varlık gösteremeyen tay öne erken gelmez ise bekleme yarışlarında pek başarılı olamayacağını gösterdi. En son 28 Aralık'ta Maiden koştu 1500 metrede hemen öne düştü son 200 e kadar önde geldi ama iki güçlü rakibine direnemeyerek üçüncü kaldı. Bugün son günlerin en başarılı jokeylerinden Tolga Yıldız iile hiç yakalanmadan bitireceğine inanıyorum.

ALTILIM
1.AYAK:
5.11.9.8.2.3

2.AYAK:
4.2.5
3.AYAK: 
1.2.6.3 
4.AYAK:
1 / 2.3.4
5.AYAK:
2.4.9.6.1.7.8.10
6.AYAK:
5-KUZEY HAMZA

BOL ŞANSLAR

 

 

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- 
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments