27.01.2019 PAZAR ADANA

27.01.2019 PAZAR ADANA

DİREKTÖR: Çok kalabalık ve yüksek tempoda koşulacak bu yarışta çok ters bir ismin bile kazanabileceğini düşünüyorum. Ben Direktör ilk sırada yazdım Agf de ikinci at ama bu safkanın son yarışları tatminkar aynı yarışı yaparsa favori çıkmış Bİ TURBO ya çok sert rakip olur. KIRIM GÜZELİ, DENEF, ÇELİKKARDEŞLER ve MEMOHAN sonraki ihtimaller. 

HAWKING: Kazandığı yarışın ardından 58 kilo ile katıldığı yarışta ikinci kalan safkan bugün o yarışa göre çok daha uygun bir kilo ile start alacak olup kazandığı Şartlı 3 koşuda ki gibi Özcan Yıldırım ile birinciliğe uzanacak görüşündeyim. İdman pisti çalışmalarını beğenmiştim Adana'danda sordum ordanda olumlu bilgilerini aldım bugünün en güvendiğim safkanı olarak kuponuma tek yazdım.

OĞLUMEJDER: Bu gruptaki atları karşılatırıyorum içlerinde bugün için eldeki verilerle elle tutulur Oğlum Ejder ilk sırada çıkıyor. Urfa'dan geldi Adana'da iş yaparmı yapmazmı kafamda soru işaretleri olduğundan alternatif tek olarak yazsamda yine bu safkan gibi hafif kilolu BABADAĞINOĞLU ile istikrarlı BİLGİNKADİR yanına ekliyorum.

TAŞKIR:

Son yarışında startta kalmasına rağmen aslanlar gibi koşan ve birincilik mücadelesi içinde olan bu safkan bugün zorlu rakipler yanında start alacak olmasına rağmen yarış içinde öyle şanssızlıklar yaşamaz kendi temposu ile koşu içinde fazlaca ileri geri yapmadan,temposunda fazla değişiklik olmadan devam ederse son metrelere kadar yine birincilik mücadelesine ortak olur. SATANHAN, DOMANİÇ ve KÇARFEVZİ diğer şanslı isimler olarak görüyorum.

ZORMÜZEYYEN / AŞK VE GÜL: 

Zar zor Maidenden çıkan safkan şimdide her hafta koşmaya başladı. Aslında yarışları kötü değil para topluyor ama altılı oyuncusu için bu safkan ızdırap, her hafta yazıp çok zor kazanması ile çarpımı yükseltiyor kalıyor. Bugün için çok şanslı olabileceği rakipler yanında koşuyor ve sıralamalarda çok öne çıkarılmamış durumda. Bu safkanın en ciddi rakibi olarakta AŞK VE GÜL tutuyorum. Bu safkanın idman görüntüsünü çok beğendim. Diğerleri daha sonra diyor başa bu ikiliyi koyuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 1.8.6.9.3

2.AYAK: 6.3.14.12.4.10

3.AYAK: 
1-HAWKING
4.AYAK: 7.6.2 

5.AYAK: 7.6.3.4   TAŞKIR GANYAN : 17.70

6.AYAK:
 5.13         İKİLİ(5/13) :25,00 , SIRALI İKİLİ(13/5) :53,95  ÇİFTE (7/13) : 113.10

 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- 
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

Yorumlar  

#2 Hayri Kul 28-01-2019 10:45
Son ayağın ikilisini bende yaladım yuttum abi Helalin var çok güzel yapıştırdık tek kalem
#1 demir 28-01-2019 01:54
Son iki ayaktan paranın altında kaldım usta tesekkurler bir haftanın acısını çıkardım

You have no rights to post comments