16.01.2019 ÇARŞAMBA BURSA

16.01.2019  ÇARŞAMBA BURSA

SIKINTI YOK: Son dört yarışını üçüncü bitiren bu safkan Ankara'da Grup 3, İstanbul'da iki tane Kısa Vade koşmuş, Koceli'de ki Şartlı 3 koşuda ise Babaarif gibi kumda hiç geçilmemiş bir safkan arkası gelmişti. Geçildiği isimler hep kalite ve onlarla bile bugünküne göre daha ağır kilolar altında çok iyi mücadeleler göstermiş durumda. Son üç yarışını kazandı diye Kara Çelik favori veriliyor ama bence SIKINTI YOK ondan bir kaç adım önde bu grubu geçebilecek kapasitede bir isim. Dileyen tek yazıp girsein dileyen KARA ÇELİK ve OVA KARTALI ilavesi yapsın..

MY GÖKSU:Bu safkan iki yarış gördü, ilkinde Kocaeli'de dön dolaş yaptı yarış gösterdiler altıncılık yaptı, arkasından Tokaçoğlu bindi Bursa'da dördüncü olurken kendini bulmaya başladığını gösterdi. Tokaçoğlu bugün yine safkanın üzerinde ve safkan ne kadar uzun bulursa o kadar iyi koşacakmış gibi görünüyor. Aynı tempoda mesafe uzaması lehine olacak şekilde kesmeden gidebilecek bir yapısı var. Bugün kendini erken öne atarsa, yüksek tempo ile başlasa bile sonunu getirebilecek bir isim. ALWAYS ON MY MIND o gün geçildiği bugünde çok ciddi bir mücadele içinde olacağı bence en önemli rakibi. EKSİK ETEK ve LİYA daha sonraki ihtimaller.

EGEBEYİ: Sorunları giderlip düzeldikten sonra iki yarış gören arkasından da üç yarıştır kazanan EGEBEYİ bugünde kazanabilir ama rakipleri de iyi isimler ve 1800 metrede yarışın gidişatına göre şanslı olabilirler. Egebeyi kendi temposunu kurar istediği şartları yarış içinde yakalarsa kazanır diye düşünüyorum. Yinede bu vasat yarış gününde yeriniz varsa kapayın.

LEXINGHTON FIRE: Son yarışını 62 kilo ile kazanırken gösterdiği performansı tekrarlayacak görünen safkan için pek bri şey söyleyemiyorum. Ancak dünkü Adana'da yaşananlar gibi bir üç kağıt döner yarıştan çıkarılırsa bir şeyler olur, yoksa yarış normal şartlarda koşulursa kazanır. .

DRUMMER: Yarışın başında Kupalım'a liderliği verip hemen arkasına yatmasını bekliyorum. Önde ısrarcı olacak ekürisi de olan bir safkana takılmaz, kendini başlarda yıpratmaz diye düşünüyorum. Tolga Yıldız beklediğim gibi koşarsa viraja gelmeden Kupalım'ı yakalar liderliği alır ve farkı açarak yakalanmadan bitirir. Farklı bri taktik koşar önde Kupalım ile boğuşursa veya Kupalım'ı önde çok rahat bırakırsa yarış farklı sonuçlanabilir. Ama normal şartlarda Drummer kazanır, ya tek yazalım yada kapayalım.

BAGÜRGÜZELİ: Son yarışını uzak kazanırken ne kadar iyi duruma geldiğini gösteren safkana bugün Murat Gündüzeli binmiş. Bursa'dan gelen haberler safkanın iyi durumunu aynen koruduğu ve bugünde kazanmak için çok şanslı olduğu yönünde. Bursa'da vasat programda bir çok tek adayı varken son ayak tek yazmak isterseniz veya misli denerseniz bu safkanıda tek olarak düşünebilirsiniz. Ben kurgumda çok at yazıp sürprizi aradım.

BURSA ALTILIM
1.AYAK:
 5
/2.4 
2.AYAK:  12.1
/ 5.11
3.AYAK: 
1
/2.3.4
4.AYAK:  2-LEXINGTON FIRE

5.AYAK:
2/1.5.4.6
6.AYAK:
7/5.6.11.8.3.2.9.4

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- 
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments