10.01.2018 PERŞEMBE ŞANLIURFA

 

10.01.2018PERŞEMBE ŞANLIURFA

Şanlıurfa'da ki arkadaşların verdikleri ile kendi düşüncelerimi birleştirerek kurduğum altılıdır.

İlk ayak çok zor geldi, nerdeyse hepsinin şansı varmış gibi duruyor. Urfa'dan KING EDWARD özellikle söylendi onsuz oynamayalım, malum burada kim kaçıyor o bitiriyor, çok kaçak at var kimi öne salacaklarını bilemiyoruz ama bu safkan kaçarsa kazanabilir. 

Urfa'dan bir kaç at söylendi ama ben son yarışını baz almadan DEMİRBAŞ'ın kazandığı yarış kadar koşarsa yine birinciliği alabileceğini düşünüyorum. Urfa'dan özellikle verilen TAYLANHAN çok cazip durumda ihmal etmeyin. Yine ayrı bir ekip FALL THE SUN kazanır diyor, onuda inceledim çok inanamadım. Devamındaki isimler baktım genelde favori plaseler hepsini kupona ekledim.

Bu koşuda iki arkadaşımızn atı var ikiside kazanırız diyemediler, ikiside kendilerine favoriyi rakip gösterdiler, haklılar CALIFORNIA çok ciddi anlamda ön planda ama TORO TORO'da MARMARAY'da hedef yapılmış yazalım cazip sonuç bekleyelim.

Son yarışlarında dördüncülük yapan MELUKE'nin bugün için çıkışta alacağı liderliği kimsey evermeden beyaz bayrak ayna yapacağını tahmin ediyoruz. Son yarışlarına göre daha iyi duruma gelmiş virajda uzar gider yanına gelselerde mücadeleyi bırakmaz kazanır deniyor.

Son ayakta da üç at benim ön planda görünüyor, NAİFBABA, SONDİKEN ve TÜRKMEN öncelikli  değerlendirdiğim isimler ama siz kurgunuzu değişik yaparsanız buraya ilavelerinizi yapın.

Oynayacak olanlara Bol Şanslar dilerim. 

Şanlıurfa Altılısı 50.018 TL vermiştir
1.AYAK: 9.2.7.3.5.4.1.8
2.AYAK: 1.15.10.4.3.2
3.AYAK: 3.1.2.4.8.9
4.AYAK: 1.3
5.AYAK: 3-MELUKE
6.AYAK: 9.11.14 

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments