08.01.2018 SALI KOCAELİ

08.01.2018 SALI  KOCAELİ

Kocaeli pistinin durumu kötü, sabah idmanlar düzenli yapılamıyor, çok sert bir iklim olduğu için pist donmuş durumda.. Gündüz hav açtı ama gece soğukluk eksilerde, pist buzlu olabilir.

Son dakika duyumlarla benim çalışmalarımı birleştirip oluşturduğum kupondur...

Bursa da hazırlanıp Kocaeline gelen, son koşusunda yarış boyunca kapanan ve altıncı kalan NİZİPLİKIZ çok iyi koşacak bilgisi var başa koyalım ihmal etmeyelim.

İkinci ayak ÇAĞRI istanbul'dan fit durumda gitti deniyor, bu safkanıda kesinlikle ihmal etmeyin.

TULYARBABA mantıklı bir tempo yapıp kaçarsa sonlar akadar direnebilir, 61 kilo olması nedeniyle kimse dikkate almaz öne salarlarsa bitirebilir, başta düşündüm.

Mustafa Çiçek Kocaeli'de olsa NİĞDEBEYİ tek yazacaktım ama rapor alınca işler karıştı, ben kuponda kapamış oldum ama siz bütçe oranında indirime gidebilir 3-2 yazabilrisiniz.

EGENİNASLANI Maidenden çıktı devamında bir iyi yarış dah ayaptı ve bu sefer mesafenin 200 metre kısalması avantajına. Kimseyi yanına sokmadan kazanması lazım.

Son ayakta da UÇANOK için bu yarış dah aiyi koşacak yne kazanır diye duydum ama son dakika PARSALI ATAKAN için kulağıma ciddi bilgiler geldi onuda ilave ettim.

KOCAELİ ALTILIM
1.AYAK:
  6.4.8.1
2.AYAK:  
4.10.11.3. 5 
3.AYAK:  
1.11.12.8.9.3.4
4.AYAK:  
3.2
5.AYAK:
  5-EGENİNASLANI
6.AYAK:
  10 / 12 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments