04.01.2018 CUMA İZMİR

04.01.2018 CUMA İZMİR

ÇINARBEY: El değiştirdikten sonra bir çok atta olduğu gibi kendini bulan ve bir anda aşırı bir iyileşmem gösterip koştuğu yarışı kazanan bu safkan bugünde kazanmaya yakın görünüyor. İzmir'deki saatçi arkadaşlarımız önde kalırsa geçilmez diyorlar ama ben yarışın temposunun yüksek olacağını, öne gitmek için bir çok ismin mücadele edeceğini düşünüyorum. Dedikleri kadar yarış kolay olmaz, önde ciddi mücadele olur bence yarış zor geçer.

KIZILHAN: Yarışa bakınca Kızılhan kim bu rakipler kim diyorsunuz...  İzmir'de düzenli idmanda olan safkan Eylül ayında yarışlara ara vermiş devamında Aralık ayında 1600 merede Grup koşu koşmuş son Kısa Vade yarışında da 2000 metrede Semend kazanırken 1 boy gerisinde dördüncü kalmıştı. Bu grubu yürüse geçer diyeceğim ama her zaman Arap atlarında böyle gruplarda temkinli oluyor büyük konuşmuyorum. Yinede yanına at yazmaya elim gitmedi...

DENİZYILDIZI: Kocaeli'de ki gibi İzmir'de de favoriler arka arkaya sırayla kazanabilirler. Bu safkanın çim performansı biraz daha iyi gibi görünüyor ama son yarışında buradaki iki rakibine uzak fark yapmıştı. Hepsi yarış içinde kilolarını arttırdılar ve bugün için performanslarda bir değişiklik olmaz, Deniz Yıldızı yine mevcut potansiyeli kadar koşarsa tüm rakiplerini geçebilecek yetenekte. Kızılhan daha sağlam gördüğüm için bu safkanın rakiplerini yanına ekledim.

ARSLANTURBO: Kurgular tamamen büyük ikramiye kazanmak üzerine ama buraya kadar favorileri ön plana çıkararak geldik. Bu koşuda da Arslan Turbo çok büyük favori ben tahmini yazarken %72 üzerinde Agf yakalamış durumda. Ben İzmir'den KRAL ARTUR çok iyi koşacak bilgisini aldım. Bu safkanı özellikle kupona ekledim altılıyı çok cazipleştireceğini düşünüyorum.

IT MAY RAIN: Bu yarış akadar olan bütün favorileri yıkarak son ayağı tek bırakayım derseniz yazacağınzı isim bu olsun. Dördünclüğünde çok gerilerden sprinte kalkmış takibe girmişti sonrasında bir türlü yarış içinde yerini iyi alamadığı yarışlar yaptı. Hele kaçmaya kalktığı yarış varki bence tamamen taktik rezaleti. Bugün öne yakın giderse sonlarda bu sKaizbert temsilcisinin birinciliğini izleme şansımız olabilir. Ben diğer ayaklarda tek seçimimi yaptığımdan yanına rakiplerinide yazdım.

İZMİR ALTILIM
1.AYAK:
  2.10.4.9.8.6.7
2.AYAK:   9-KIZILHAN 
3.AYAK:   3-DENİZYILDIZI 
/ 7.6.1
4.AYAK:   1.4

5.AYAK:
  1.4.6.2.3.5
6.AYAK:
  7 / 2.6.9.12.8

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments