01.01.2019 SALI ADANA

01.01.2019 SALI ADANA

REACTIVE: Hayatının ilk yarışına çıktığı günden beri takipte olduğumuz bu safkan normal şartlarda kazanır derdim ama kaba kumda tek yarışı var onda da üçüncü olmuş ve o yarışa göre bugün 5,5 kilo fazla koşacak. Şartlar lehine değil aleyhne işliyor gibi görünüyor yarışta işi zor olabilir.

FOREVER IN LOVE: 18 Aralık'ta piste çıktığı ilk yarışında öne kendini hemen atamayan ve beşinci pozisyonda virajı dönen safkan, düzlükte üçüncülüğe girip belki de bir ayak değiştirip koşuya hakim olacak pozisyonda iken, içinden ve dışından gelen rakiplerinin ortasında tost oldu. Kendini dış kulvara atıp oradan mücadeleye katılmak isterken yaptığı ataklar ancak dördüncü olmasına yetti ama çok iyi yarışlar yapabilecek kapasitesinin olduğunu da gösterdi. Ben bugün cazip durumdayken kazanmasını bekliyorum ama rakipleri ile beraber kuponda değerlendirmek, özellikel takip atımız LOMBARDI ilk rakip olarak yazıp diğer ayaklarda azar atlı yerler olduğu için mantıklı olabilir.

KAPIDAĞ: Son koşusunda hiç varlık gösterememesine rağmen bir önceki yarışında koşu içinde bir çok şanssızlık yaşamasına rağmen dördüncülük alırken notlara takılan bu safkan, bugün için çok farklı koşabilir görüşündeyim ve her zaman birbirini geçen isimlerin yer aldığı bu Şartlı 2 yarışta ilk sırada değerlendirdim.

SPARTACUS: Son dördüncülüğüne göre 7 kilo düşen, ağır kilolar altında ezildiği koşular sonrası bu sefer 55 kiloyu yakalayan safkan sene başı birincilik serisine bu yarışla başlar, bu tip grupları yakaladıkça her zaman bri aksilik yaşamazsa kazanır düşüncesindeyim.

KOCAELİ ALTILIM
1.AYAK:
  2.4.1.3.5.6.7 
2.AYAK:  
7.10.2.4.8.12
3.AYAK:   2.8.9.7.6.1
4.AYAK:   2-SPARTACUS

5.AYAK:
  4.1 
6.AYAK:
  7.11.13.4.1.6

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments