29.12.2018 CUMARTESİ ADANA

29.12.2018 CUMARTESİ ADANA

ROERMOND: İlk kum yarışında belli bir yere kadar gelip, orijin olarak kumda çok daha iyi koşabileceğini göstermişti, bugün yedili plasecilerin güveneceği isim olabilir.

INSOMNIA: Koşunun yüksek tempolara çıkması olası olduğundan normalde biraz dah auzun mesafelerde başarılı olabilecek yapısı olsa da sprint yeri ve zamanını iyi ayarlayabilecek jokeyi ile bugün büyük bri bomba ile ilk ayaktan herkesi yatırabilir. Son yarışını seyredin 5 boy kalmasına rağmen yarışı bitiriş yerine bakın, 1200 metrede bunları yapan bir safkanın bugün 1500 de çok daha iyisini yapabileceğine sizinde aklınız yatarsa mutlak kuponlarınızda değerlendirin. Tabi yarış çok zor kabul etmek ve kalabalık tutmak lazım..

OSCURO: Hayatının ilk yarışında Şartlı 1 de 1200 metrede 1.19.15 derece ile dördüncü olan safkan yarışın başında adapte olamamış, koşuya başlarken zorlanmıştı. Keleş ekürisinin bu yarışa iyi hazırladığı ve güvendiği safkan edindiği yarış tecrübesi ile daha iyi bir performans sergileyebilecek durumda. Son günlerde çıkışta olan Jokeyi ile kazanabilir.  .

BECERİKLİHAN: Önde süratli gidecek çok sık koşan bir rakibi olsa da, kapasitesinin yüksek olduğuna inandığım bu safkan, Mandelino'nun  presinden pek etkilenmeden liderliği alırsa çıktığı gibi bitirebilir. Yarışın başlarında süratli rakibinin dışında kalması kendisi için avantaj olur ve onu bariyere hapsederse sonlarda dıştan gelecek rakiplerine direnerek kazanabilir. Bu safkanı alternatif teklerden biri olarak görüyorum ama yinede son metreler çok çekişmeli geçecek en ufak hatada kilodan etkilenip kaybedebilir diye düşünerek yanına rakiplerini de koyuyorum.

KAÇAR FEVZİ: Son yarışında da size önermiştim o günde tutuyordum bugünde aynı şekilde çok iyi koşmasını bekliyorum. Mesafenin uzaması çok daha yararına ve öndekiler durduğu anda gücünü ortaya koyduğunda kazanabilecek durumda. TAŞKIR ve KORALAY rakip olarak görüyorum..

TOPRAKSU: İki yarış önce Dorsa kazanırken ikinci olan safkan startta 10 boydan fazla kalmış buna rağmen hiç acele etmeden grubu takip edip sonlardaki atakları ile ne kadar formda olduğunu göstermişti. Son yarışında yine Dorsa arkası ikinci oldu ama bu sefer startta kalmamasına rağmen Ahmet Çelik ağır davranınca belkide kazanabileceği koşuyu kaybetti. Bugün Dorsa'ya göre 7 kilo avantajlı koşacak. Dorsa 55 kiloda kalırken bu safkan 7 kilo düştü 50 kiloya geldi. Müslüm Çelik'te bu kiloların en iyilerinden olduğuna göre Dorsa'dan iki yarışın rövanşını alacağını düşünmek bence hata olmaz. Benim kazanır tuttuğum isim bugn için Topraksu ve favori olmamasıda bizim için avantaj.

MONTEGO: Son yarışlarında ağır kilo altında ezilen ama buna rağmen oldukça etkili performanslar gösterip kazananlar kadar iyi koşan bu safkan bugün için kilo olarak hafif olsalar da performans bakımından da kendisine göre aşağıdaki isimlerle yarışacak. Kazanmasını yüksek ihtimal görüyor alternatif tek olarak öneriyorum ama GAZINÇ'ın, ÖZKARA'nın ve BOZTEPEBEYİ'nin de yeri olanlarca değerlendirilmesi mantıklı olabilir.

ADANA ALTILIM
1.AYAK:
  4.6.8.9.12.11.3
2.AYAK:   6.3.1.7.9.10
3.AYAK:   1
/   6.5.3
4.AYAK:   5.1.6

5.AYAK:
  10-TOPRAKSU
6.AYAK:
 2   /   12.15.1

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 Ibrahim 30-12-2018 13:33
BECERİKLİHAN / KAÇARFEVZİ Çiftesini 100 tane buldum abi Maşallah Nokta atışı yapıyorsun parayı alıyoruz
Son ayakta da 2 arkası sıralı İkilileri bağladım ama misli oynadığımda 9 yok oradan alamadım arkasına Hepsi değim de 2 tane sıralı alabildim.
Teşekkürler

You have no rights to post comments