29.12.2018 CUMARTESİ İSTANBUL

29.12.2018 CUMARTESİ İSTANBUL

Tehlikeli bir İstanbul programı var... Sabah Veliefendiye gittim, Gökmen'le bir kahvaltı yaptık, erken ne varsa topladık geldik. Her yarışı uzun uzun yazamadım ama dikkat çeken isimlere nokta atışı yapmak istedim.

ALSANCAKLI: Koşunun temposunun beklenenden daha yüksek olacağını tahmin ediyorum. Bu safkan içince bu büyük bri avantaj olacak son metrelerde 50 kiloluk sıkleti ile sonlarda çok kuvvetli ataklarını seyredeceğiz. Öncelikli olarak kendi stilindeki DALİCİM rakip görüyorum. Son metrelerde birbirlerini sürükleyerek gelip tüm gruba hakim olabilirler. Rakibine göre 9 kilo hafif koşacak olması avantaj olacak o yüzden ilk sırada Alsancakl'ya yer verdim. Yinede koşunun zor ve tehlikeli olduğunu söylemeliyim az atla geçmek risk olabilir..

ÖZEKAN: Son koşularında ısrarla üzerinde durulan ve hedef yapılıp hazırlanan bu safkandan özellikle son iki startında ilgilleri çok memnun kaldı. Bir önceki koşusunda Ahmet Çelik defalarca kapandı, son anlara doğru bariyer dibi açılınca oradan çok diri geldi ancak bugünün favori ismi DALOĞLU ile yanyana gelince safkanı tekrar tuttu ve 4.lüğü kaybetmesine rağmen bana göre o gün koşunun en çok dikkat çeken isimlerinden biriydi. Bir sonraki startında ise bana göre fazlası ile eksik olduğunu düşündüğüm kaba kum piste rağmen sonlardaki güçlü atakları ile fotoyu 4. geçerken en az kazanan kadar diri ve akışlı gözükmüştü. Bugün bu koşuya çok fit durumda iştirak edecek bu safkan bu kez dilinden çok daha iyi anlayacağını düşündüğüm etkili binicisi ile başa yazıyorum, sakın ihmal etmeyin.

ALWAYS PERFECT: Bugün sahada çok kişide tek olan bu safkanın Agf si 72 nin üzerinde. Bu safkanı tek yazıp oynamak mantıklı olabilir üçüncü birincilik beklenebilir, kazanacak at Agf sine takılma denebilir ama ben kurgumda BELLA CIAO eklemek istedim, önde kaçıp bitirebilecek cazip bir isim ve çok iyi koşacağını düşünüyorum.Sürpriz kazanacaksa onun bu safkan olmasını bekliyorum.

ZEBERCET: Şu anda grubun en formda ve istikrarlı isimlerinin başında gelen özellikle son iki startında hatırı sayılır rakipler yanında elde ettiği ettiği çok tatminkar dereceler ile de artık kazanabilecek kıvama geldiğinin sinyallerini net olarak veren ZEBERCET’in bu kez fotoyu ilk sırada geçmesi ve Maidena veda etmeside günün en normal sonuçlarından biri olacaktır. İlk kez start alacak olmasına rağmen bugünkü binicisi ile uzun süredir çok ciddi hazırlık içinde olan KAYABERT çok dikkat çekici eşkal ve güçlü orijini ile de favorinin ilk ciddi rakibi olacaktır.

CERENSEL: Bugün kendisini en iyi tanıyan binicisi ile piste çıkacak olan bu safkanın bu kez çok önemli gidişat avantajına sahip olacağını düşünüyorum. Bugün bir hayli sert tempolarda geçmesini beklediğim bu koşuda ön grubu çok yakın takibe almasını beklediğim bu kısrağın kusursuz idman görüntüsü ile düzlüğe çıkıldığında özellikle son 400 lerden sonra koşuya ağırlığını koyarak bu kez çok fazla zorlanmadanda kazanmasını brkliyorum, bu programdaki en çok güvendiğim BANKO ismim olacaktır.

İSTANBUL ALTILIM
1.AYAK:
  11.4.5.8.9.3
2.AYAK:   15.6.14.7.1.3.5.8
3.AYAK:   8.4
  
4.AYAK:   4.3

5.AYAK:
  2.3.4.6.8.7.9
6.AYAK:
  3-CERENSEL

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments