28.12.2018 CUMA İZMİR

28.12.2018 CUMA İZMİR

ARBEDEŞAĞA: Uzun zamandır takip ettiğimiz fakat her yarışında bizi hayal kırklığına uğratan bu safkan, yıl biterken Maidene veda etmeye yakın görünse de güvenilecek bir isim olmadığı için rakipleri ile berber koşuda değerlendirmek zorunda kaldım. Cazip bir tek arayan varsa bugün çok güvendiğim bir isim olmadı bu safkanı risk alıp zayıf diğer ayakları doldurup ters bir kupon yapabilir.

OYA: Bu safkanında büyük ihtimal son yarışındaki performansını tekrarlamasını ve kazanmasını bekliyorum. İlk defa kazandı arkasından bir kere dahamı kazanacak dememek kendi çapında olan rakipler yanında mevcut form durumunu yarışa yansıtması halinde seri yapabileceğini düşünmek lazım. Rakiplerini görmeniz açısından kuponda bulundurdum ama oynayacağım iki tekli oyunumda bir tek bu safkan olacak.

BEYAZKULE: 3 ve 4 Şart yarışlarda çok etkili performanslar gösterip, birinciliği almış kum çim sentetik demeden her pistte iyi koşan bir safkan. Yamak 1 yarışı olması nedeniyle MEertcan Çelik biniyor ve bu aprantisiyle de yarış olduğu için o bile safkanın lehine. Son Handikap 17 koşusunda Mehmet kaya ile Goben kazanırken altıncı kalmıştı ama yarışın akışı hiç bu safkan lehine olmamıştı. Sulu pistte geride kalıp oldukça fazla çamur yedi buda öne erken sarkmasına engel oldu. Mehmet Kaya'da düzlükte dışarı çıkacaktı ama dışına gelen Tekiner onu içe doğru yönlendirince ön grubun arkasında altıncı olarak bitirdi. Bu sefer çocuklar yarışı süratlendirir aprantisi iyi bekler yerinde yürür kazanır düşüncesindeyim.

İZMİR ALTILIM
1.AYAK:
  5.1.2.6
2.AYAK:   1
  / 8.6.5.3.4.9
3.AYAK:   5
  / 6.2.1
4.AYAK:   5.4.3.1.2.6

5.AYAK:
  2-BEYAZKULE
6.AYAK:
  4.3.1

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments