16.12.2018 PAZAR ADANA

16.12.2018 PAZAR ADANA

1.Ayak:  KARAKUŞ (7) Adana'da ki ilk koşusunda 100 metre startta kalmış bu yüzden yarışın hiç bir yerinde görünmemişti ama   Son yarışında startta 3 boy kadar takılmasına rağmen iyi koştu ve ikincilik aldı. Safkan devamlı start problemi yaşıyor, bu sorunu olmasa bugüne kadar çok daha iyi yerlerde olurdu ki, bu sefer yakın performansta rakipler yanında startta az kalsa da şansı olacaktır. Ben bu tip safkanlara güvenemediğimden rakipleri ile beraber değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Çok at yazıp çok cazip isimleri de kuponumda bulundurdum.

2.Ayak: Adana'da kazandıktan sonra Urfa ve Diyarbakır'da da kazanan TRUSTABLE (5) bugün yine geçebileceği bir grup yakalayıp Adana'ya gelmiş. Son yarışına göre 4 kilo aşağı koşacak safkan aynı yarışta beraber koştukları ISTANBUL HOUSE (11) ile beraber bu koşuda çok şanslı görünüyor. İstanbul House 8,5 kilo aşağı koşacak olmasının ve Ali Kaçmaz'ın avantajını kullanabilirse rakibini geçebilir. Yine kalitesi ile ALEXANDRAPOLI (6) ve her geçen gün düzelen BOGDANVIC (9) ilaveleri ile koşu dört isimle geçilebilir.

3.Ayak: Adana'da ki son Kısa Vade 9 yarışında baş at gözüyle bakılan isimlerden en yakınına 5 boy fark yapan OĞUZBOYLU (8) yarışın gidişatından en çok avantaj sağlayan isim olmuştu. O gün için DEDE SEYFO (4) rakip gördüğü Ateşbibi üzerine koşmuş Ateşbibi ve Cibekoğlu yarış içinde jokeylerini düşürünce Dede Syfo'da acemi aprantisinin dikkatsiz davranışları nedeniyle eksik koşunca tüm şartlar Oğuzboylu'ya yaramıştı. Bugün yarışın içinde Oğuzboylu kadar aprantisi saçma sapan binmezse Dede Seyfo'unda olacağını tahmin ediyor ikisini birbirinden ayırmıyorum.

4.Ayak: Bu tip gruplarda her yarış başka bir ismin ön plana çıktığını görüyoruz, kuponlarımızda yarışları genelde kalabalık geçiyoruz.  Yağmurlu pisti bulduğu son yarışını kazanan ALBUNEA (5) bugün 8 kilo eksik koşması nedeniyle yine şanslı ama pistin kuru olması kendisi için avantaj yaratmayacak. ASİL RÜZGAR (3), KIZIM ÖZÇELİK (4), PRENSES ASLI (2) ve HÜMA SULTAN (1) diğer şanslı görünen isimler olarak dikkat çekiyorlar.

5.Ayak: Hayatının ilk yarışında startta takıldıktan sonra son metrelere kadar bekleme yarışı yapıp sonlarda usta atlar gibi sprint yapan KUTUPHAN (4) ikinci olmuş ilerisi için umut vermişti. 28 Ekim'de ki o yarışın ardından ufak bri sorun yaşayıp onu gidermek için Kasım ayını pek üstüne gitmeden geçiren bu safkan Aralık ayında 600 metrelik 3 tane işle bu koşuya hazırlandı. Safkanı takip eden dostlarımız start provası yaptığını sorun olmadan girdiğini çıktığını söylediler ki bende onların anlattıklarını da değerlendirince Komet'in kardeşi bu safkanı kuponumda tek olarak bıraktım.

6.Ayak: Adana'da hatalı start olan yarışta 2 kere aynı mesafeyi koşan ve o günden sonra dikiş tutturamayan LİMONCELLO (2) uzun mesafede koştuğu iki yarışın ardından kısaya döndüğü bu yarış öncesi yaptığı çalışmalarda biraz toparlanmış görünüyor. Son ayağa da çok at yazdım ama unutmayın ihmal etmeyin diye başa koydum. Rakipleri kuponumda olup bu ayağa da çok at yazmanızı öneririm. .

    ADANA  ALTILIM    
1.AYAK:
  7.6.1.3.10.11.9.5             
2.AYAK:   5.11.6. 9
 
3.AYAK:   8.4
4.AYAK:   5.3.4.2.1

5.AYAK:
  4-KUTUPHAN
6.AYAK:
  2.8.3.1.6.7.9.4

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#2 mehmet 17-12-2018 13:09
Tebrikler ayrica
#1 mehmet 17-12-2018 13:08
Ufuk abi ben gemlikli mehmet abi bana vatsaptan msj atsans numuran tdiger tel hafizasinda kaldi

You have no rights to post comments