07.12.2018 CUMA İZMİR

07.12.2018 CUMA İZMİR

1.AYAK: Hangisi kazanmak isterse o bugün iyi koşar, bu koşudaki isimlerin her yarışı farklı bitiyor o yüzden çok ismi yazıp geçtim. Son günlerde ilk ayaklardan kimi silsem o kazanıyor, dört at çıkarı kupon büyümesin diye bir tane sliyorum direk o kazanıyor. Dikkatli olun yazmadıklarımın içinde tuttuğunuz varsa değerlendirin.

2.AYAK: KAVACIKBEYİ (10) artık düzeldi her yarış üstüne koyarak gidiyor, ilgilieri iki yarıştır başta öneriyor mutlak ayaz dior ama o son vuruşu yapamadı. Bugün daha iyi koşacağı kesin, sürpriz yapıp kazanabilir. BABİ (8) de her geçen gün düzeliyor, geçen yarış dördüncülüğü yakın zamanda kazanacağının göstergesi oldu, o gün bugün olabilir. Bu iki isimde çok sürpriz durumdalar ama ben ilk iki sırada değerlendirdim. URLA ZAMANI (9) seri safkan bugün son iki yarışta olduğu gibi yine birincilik kovalayacak. AKGÜN REİS (6), GALLOPING LORD (7) ve ekürilerden WINNER FACE (2) ile HIGH PLEASURE (4) ilavelerimiz olacak. 

3.AYAK: TANYERİ (7) bariyerden gelip üçüncü olduğu yarışından beri takibimizde. Arkasından dördüncülük ve ikincilik aldı ama bizim kuponlar için işe yaramadı. Safkanın bu yarış için olan hazırlıklarını sordum, soruşturdum, 5 gün arayla niye koşuyorlar diye araştırdım, ilgilileride çok iyi durumdayken bir yarış kazanmak için saldırıyorlarmış, kilo düşsün diye Nasuh Aktaş yazmışlar umarım sı koşmak safkanı geri götürmez. Herkesin dilindeki BEYAZKULE (5) ise Mehmet Kaya'nın İzmir tercihi sonrası bindiği kendi atı olmuş. Büyük Agf oranına sahip safkanın takibimizdeki Tanyeri'nin yanına yazalım bu ayağı iki isimle geçelim.

4.AYAK: Uzun mesafelerde çok başarılı performanslar sergileyecek, sonda yapacağı ataklar ile ALWAYS FIRST (1) etkili olacak gibi görünüyor ama Halil Kaplan bana hiç güven vermiyor. Dün Surkapı ile sonlarda uçup geldi kazandı ama bir gün iyi bir gün kötü binen bir isim bugün favori isimle eksik koşarsa bize sıkıntı yaratabilir. Rakiplere bakıyorum uzun zamandır hazırlanan ama iyi hazırlıkları yarışlara tam anlamıyla yansıtamayan fakat durumu iyi diye sık koşulan Mustafa Çiçek'li İKSİR (8) rakip görünüyor. Mustafa 4 Aralık'ta iki yarış kazanarak şanssızlığa son vermişti, dünde beklediğimiz gibi Badegül ile iyi koşup kazandı, bugünde kazanmaya devam edebilir. AVSU (5) ya Dilbağı taktılar iyi koşmasını bekliyorlar. IMPORTANT (7) kumda son üçüncülüğünde İksir'i geçmiş BIG EAGLE GIRL (3) arkasında kalmıştı, at yazınca mecburen bu ikiliyide ilave etmek lazım.

5.AYAK: ALPDAĞI (2) na ayrı bir sempatim var ve kazanacağı zamanları hissediyorum genelde de tek yazıyorum. Bu koşuda da eski yarışlarına göre rakipler biraz daha iyi gibi gözükse de ben vereceği temposunu kimsenin bozamayacağı görüşündeyim. Son yarışında bu koşudaki dört rakibini kolay ve uzak geçmiş safkan için bugün mesafe uzaması farketmez yine kazanır görüşündeyim. Başka tekinzi varsa STAR FORCE (6) ilavesi yaparsınız.

6.AYAK: Şartlı 3 koşu ile İzmir kapanacak ve kapanışı yapmak içinde son yarışları oldukça başarılı grünen UÇAN UÇAN (7) oldukça iddialı durumda. İki tekli oynarsam son ayak bu safkanı tek bırakma şansım var. Son metrelerde kuvvetli ataklarını seyredeceğimiz safkan eski yarışlarında bu tip grupları geçme başarısını göstermişti. yine geçmesi muhtemeldir. Tek yazılabilri ama % 52 agf varmış sürpriz arayayım diyenlere SÜRELBEY (10), TUNÇ DEVRİ (11), SİNYOR (3) ve HASPOLAT (2) ilaveleri öneririm.

 İZMİR ALTILIM    
1.AYAK:
  3.1.2.6.7.8.9 
2.AYAK:   10.8.9.6.7.2.4
3.AYAK:   7.5 
4.AYAK:   1.8.5.7.3

5.AYAK:
  2-ALPDAĞI
6.AYAK:
  7  /  10.11.3.2

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments