02.12.2018 PAZAR ADANA

02.12.2018 PAZAR ADANA

Teknik sorunlardan Yorum için zaman kalmadığından kısa kısa Adana'yı geçiyorum...

1.Ayak: MONTEGO (3) iki yarış önce 63 kilo ile Handikap 17 yarışında iyi bekleme yapması ve öndeki kapışmalara hiç bulaşmaması gerekirken yanlış taktikle mücadelenin hep içinde kalınca sonlarda  beklenen hamleyi yapamamıştı. Arkasından iyi bekleyip öndeki mücadeleye karışmadan 62.5 kilo ile üçüncülük alırken buradaki dört rakibini geride bırakmış Kısa Vade 7 koşuda gayet iyi bir performans göstermişti. Safkan bugün yarışın süratli gitmesinden istifade edip son metrelere kendini saklarsa oldukça şanslı olacaktır..

2.Ayak: Süratli gidecek yarışta HAKK HANI (8) iyi bir taktikle sonlarda etkili olabilecek isim olarak hemen göze çarpıyor. Safkan biraz huylu jokey tercih ediyor formu ne kadar iyi olursa olsun her jokeyde aynı başarıyı göstermiyor. Yarışın çok zor olduğunu kabul edip çok at yazmak lazım ama bu safkanı da mutlaka ilk sırada düşünmemiz lazım. CHEAT (7) başarılı yarışları ile ilk rakip gibi görünürken bu ayağı mümkün olduğunca doldurup, sağlama almaya çalıştım.  .

3.Ayak:  Zor bir yarış daha ama SUN OF DAY (5) en az favoriler kadar tutuyor özellikle yazılması gerektiğini düşünüyorum. Maidenden çıktığı son Şartlı 4 yarışta ikinci olduğu jokeyiyle devam ediyor ve White Heart Line kardeşi olan bu safkan işlerindeki iyi durumu ile kuponlarda başta olmalı.

4.Ayak: Önde gerekli avansı alırda iyi bir tempo ile virajı dönerse GLOIN (3) için zor bir yarış olmaz koşuya ağırlığını koyup kazanabilir. Tek rakip gördüğüm MALERBA (6) sonları oldukça güçlü bir safkan öndeki temponun yükselmesinden avantaj elde edebilecek bence en güçlü rakip.

5.Ayak: Son yarışında sahada herkes tek yazmıştı ama ÇELİKKARDEŞLER (2) yine beklenen o koşusunu yapamadı ve ikinci kalırken bayağı bri kuponu çöpe gönderdi. Bakmayın o gün AGF'de favori Özdilayaz kazandığına bir çok büyük kupon bu safkan üzerine kurulmuştu. Müslüm Çelik olamadı ama bugün Çelikkardeşlerin abisi Ahmet çelik üstünde ve aynı yarışta berabe koştukları 2. 4. oldukları DİREKTÖR (3) de bu yarıştaki tek rakibi durumunda. İkisini yazıp geçin rahat yarış seyredin. Bu koşuda Çelik'lerin en küçüğü Mehmet Salih Çelik ilk defa ata deklare edilmiş koşarmı bilmiyorum onuda artık takip edeceğiz. DİREKTÖR Çıkmış NEŞVAN YAZALIM

6.Ayak: Son ayakta iki atla kapanacak gibi duruyor. İsteyen birini ayırıp risk alıp tek düşünebilir ama ASTREOID (5) in çok favori çıktığına bakmayın ANADOLU (4) da en az onun kadar formda br isim ve kazanması benim için hiç sürpriz olmaz. Bu ikilide ayrımsız kuponlarda olsun. .

    ADANA ALTILIM    
1.AYAK:
  3.4.11.6.1.8.7
2.AYAK:   8.7.5.10.16.12.3.1
3.AYAK:   5.1.7.8

4.AYAK:   3-GLOIN

5.AYAK:
  2 / 8
6.AYAK:
  4.5

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments